Nahrávam...

Muži - Júl 2021

1

Pištej Ľubomír

SPG LINZ
Rok. nar1984
Reg. č.12476
Body362.61
2

Wang Yang

TTC CAEN
Rok. nar1994
Reg. č.8030
Body334.3
3

Valuch Alexander

TSG KAISERSLAUTERN
Rok. nar1996
Reg. č.8707
Body264.79
4

Šereda Peter

SK VYDRANY
Rok. nar1984
Reg. č.5288
Body253.05
5

Lelkeš Zoltán

SK VYDRANY
Rok. nar1988
Reg. č.6128
Body245.13
6

Kalužný Samuel

SPG LINZ
Rok. nar1997
Reg. č.9167
Body244.02
7

Klajber Adam

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar2003
Reg. č.10369
Body205.86
8

Illáš Erik

STK FUNSTAR TOPOĽČANY
Rok. nar1980
Reg. č.4820
Body201.89
9

Špánik Tibor

SV SCHOTT JENA
Rok. nar1999
Reg. č.9889
Body198.36
10

Novota Samuel

SK VYDRANY
Rok. nar1992
Reg. č.6915
Body197.52
11

Gumáň Martin

DJK SPVGG EFFELTRICH (GER)
Rok. nar1985
Reg. č.1117
Body195.92
12

Brat Adam

TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar1998
Reg. č.9661
Body194.67
13

Zelinka Jakub

EL NINO PRAHA
Rok. nar2000
Reg. č.9985
Body187.78
14

Sitak Andriy

DONZDORF
Rok. nar1986
Reg. č.15819
Body184.71
15

Oráč Daniel

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar2000
Reg. č.9979
Body182.39
16

Rezetka Roman

SV SCHOTT JENA
Rok. nar1995
Reg. č.8398
Body179.41
17

Peko Štefan

TJ AVIA ČAKOVICE
Rok. nar2000
Reg. č.10030
Body179.3
18

Diko Dalibor

TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar2002
Reg. č.10317
Body176.81
19

Truksa Jaromír

TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar1971
Reg. č.3600
Body176.67
20

Mego Pavol

SV SCHOTT JENA
Rok. nar1990
Reg. č.6588
Body173.35
21

Kaššay Andrej

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1998
Reg. č.9403
Body172.12
22

Rakov Valeriy

GNADENTAL
Rok. nar1984
Reg. č.16024
Body169.52
23

Truska Martin

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1999
Reg. č.10424
Body169.04
24

Keinath Thomas

TC CHAMPIONS DUSSELDORF
Rok. nar1977
Reg. č.12477
Body168.73
25

Jaslovský Martin

TTC KIST
Rok. nar1978
Reg. č.4643
Body168.22
26

Tušim Peter

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar1978
Reg. č.4546
Body167.65
27

Péter Ingemar

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1996
Reg. č.8883
Body165.28
28

Figeľ Jakub

ELIZZA PRAHA
Rok. nar1992
Reg. č.6984
Body163.75
29

Kopányi Tomáš

TJ AGROTEC HUSTOPEČE
Rok. nar1997
Reg. č.9266
Body163.7
30

Jančí Vladimír

MSK MALACKY
Rok. nar1973
Reg. č.13907
Body163.53
31

Delinčák Filip

TTC OSTRAVA
Rok. nar2003
Reg. č.10342
Body163.22
32

Wiltschka Dávid

TJ GASTO GALANTA
Rok. nar1999
Reg. č.9754
Body162.67
33

Slováčik Andrej

MSTK KRUPINA
Rok. nar1992
Reg. č.7046
Body159.09
34

Pavolka Michal

TTC LANGEN
Rok. nar1995
Reg. č.8335
Body156.98
35

Blažek Radoslav

MSK ČADCA
Rok. nar1987
Reg. č.5926
Body156.3
36

Takáč Jakub

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1998
Reg. č.9681
Body154.29
37

Jahoda Dalibor

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1975
Reg. č.4090
Body153.43
38

Petráš Pavel

MSK ČADCA
Rok. nar1983
Reg. č.5189
Body152.73
39

Fečo Samuel

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar2001
Reg. č.10264
Body152.2
40

Hruška Martin

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1991
Reg. č.6872
Body152.08
41

Kostelník Lukáš

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1994
Reg. č.8102
Body150.91
42

Bardoň Michal

ŠK PARA TT HLOHOVEC
Rok. nar1978
Reg. č.12478
Body150
43

Turček Peter

TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar1996
Reg. č.8672
Body143.26
44

Bednár Tibor

TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar1980
Reg. č.17255
Body142.67
45

Tonkovič Markus

STO KOZÁROVCE
Rok. nar1999
Reg. č.9799
Body142.15
46

Baženov Valentín

STAVOIMPEX HOLÍČ
Rok. nar1985
Reg. č.5546
Body141.84
47

Biró Bálint

TJ GASTO GALANTA
Rok. nar1995
Reg. č.8326
Body140.93
48

Ševec Jakub

1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar1999
Reg. č.9691
Body140
49

Goldír Jakub

MSK ČADCA
Rok. nar2005
Reg. č.10964
Body139.14
50

Hodor Michal

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1963
Reg. č.2313
Body138.13
51

Kalužný Branislav

TJ GASTO GALANTA
Rok. nar1972
Reg. č.11607
Body136.67
52

Cyprich Samuel

MSK ČADCA
Rok. nar2001
Reg. č.10240
Body136.56
53

Gajdoš Martin

STK FUNSTAR TOPOĽČANY
Rok. nar1985
Reg. č.5464
Body135.5
54

Bučko Róbert

KERAMING TRENČÍN
Rok. nar1996
Reg. č.8871
Body133.33
55

Guman Stanislav

AŠK MARIA HUTA
Rok. nar1979
Reg. č.4797
Body132
56

Vejmelka Pavol

STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar1985
Reg. č.5451
Body131.47
57

Vlačuška Patrik

SV DRESDEN - MITTE 1950
Rok. nar1996
Reg. č.8688
Body130.78
58

Arpáš Samuel

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar2007
Reg. č.12906
Body129.95
59

Pach Kamil

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar2003
Reg. č.10480
Body129.27
60

Senkulič Patrik

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1988
Reg. č.5984
Body129.17
61

Grman Milan

SK POLSTRAV BYSTRIČANY
Rok. nar1969
Reg. č.3278
Body128.95
62

Kucko Peter

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1987
Reg. č.5835
Body127.78
63

Pindura Tobiáš

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar2001
Reg. č.10275
Body126.92
64

Machalík Ivan

TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar1979
Reg. č.4687
Body126
65

Bezúr Tomáš

SK POLSTRAV BYSTRIČANY
Rok. nar1989
Reg. č.6227
Body124.51
66

Valuch Róbert ml.

TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar1990
Reg. č.2828
Body124.47
67

Goga Daniel

STO KOZÁROVCE
Rok. nar1979
Reg. č.4722
Body122.86
68

Ďanovský Martin

LOKOMOTÍVA VRÚTKY
Rok. nar2002
Reg. č.10290
Body122.09
69

Filaga Marcel

TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar1980
Reg. č.4843
Body122
70

Páleník Patrik

STO VALČA
Rok. nar1991
Reg. č.6692
Body121.43
71

Král Slavomír

STK EURO DRIETOMA
Rok. nar1988
Reg. č.6076
Body120.83
72

Valuch Róbert st.

STO VALČA
Rok. nar1966
Reg. č.2828
Body118.58
73

Mihálik Slavomír

MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar1981
Reg. č.4982
Body117.74
74

Kysel Martin

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar2001
Reg. č.10202
Body117.45
75

Jakubec Dávid

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1997
Reg. č.9195
Body117.31
76

Hamran Anton

STO SPOJE BRATISLAVA
Rok. nar1982
Reg. č.5138
Body115.79
77

Mariak Milan

MSK ČADCA
Rok. nar1985
Reg. č.5439
Body115.69
78

Škopec Oliver

SK POLSTRAV BYSTRIČANY
Rok. nar1968
Reg. č.3078
Body114.44
79

Debnár Radovan

ŠK PARA TT HLOHOVEC
Rok. nar1984
Reg. č.12491
Body113.5
80

Mudrík Juraj

ŠKST TOPOĽČANY
Rok. nar1993
Reg. č.7277
Body113.22
81

Csejtey Richard

LOKOMOTÍVA ŠURANY - VLKAS
Rok. nar1979
Reg. č.4749
Body112.77
82

Cyprich Radovan

MSK ČADCA
Rok. nar2000
Reg. č.9975
Body111.76
83

Zelinka Matúš

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar2001
Reg. č.10252
Body110.14
84

Zavodsky Ivan

LOKOMOTÍVA VRÚTKY
Rok. nar1971
Reg. č.14997
Body109.38
85

Veis Matúš

TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar1999
Reg. č.9709
Body109.33
86

Bučko Patrik

STK FUNSTAR TOPOĽČANY
Rok. nar2000
Reg. č.10031
Body109.18
87

Kapusta Marián

MSK ČADCA
Rok. nar1976
Reg. č.4272
Body108.85
88

Gašparovič Dávid

STK STARÁ ĽUBOVŇA/JAKUBANY
Rok. nar2000
Reg. č.9997
Body108.69
89

Pavolka Jakub

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1998
Reg. č.9478
Body108.54
90

Petrlík Juraj

LOKOMOTÍVA VRÚTKY
Rok. nar2003
Reg. č.10365
Body108.45
91

Dráb Matúš

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar2002
Reg. č.12203
Body108.14
92

Šereda Tomáš

STO SPOJE BRATISLAVA
Rok. nar1979
Reg. č.4748
Body107.17
93

Kučera Andrej

STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar1978
Reg. č.4600
Body106.94
94

Matiašovský Michal

STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar1982
Reg. č.5090
Body106.6
95

Gašparík Branislav

STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar1976
Reg. č.4284
Body106.52
96

Ježo Filip

1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar1990
Reg. č.6459
Body106.18
97

Trubáčik Tomáš

STO KOZÁROVCE
Rok. nar2002
Reg. č.10304
Body105.71
98

Bajcura Marián

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1967
Reg. č.2955
Body104.85
99

Vaverka Peter

STO VALČA
Rok. nar1987
Reg. č.5910
Body104.84
100

Staš Tomáš

MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar1994
Reg. č.7984
Body104.72
101

Ozorák Štefan

TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar1975
Reg. č.4104
Body103
102

Sárinec Matej

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1987
Reg. č.5939
Body102.83
103

Bandík Michal

ŠK ISTER BRATISLAVA
Rok. nar1992
Reg. č.7014
Body102
104

Drábik Imrich

AŠK MARIA HUTA
Rok. nar1978
Reg. č.4631
Body101.82
105

Blcha Róbert

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1980
Reg. č.4866
Body101.52
106

Bohovič Igor

STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar1989
Reg. č.6207
Body101.16
107

Krajči Peter

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1966
Reg. č.2715
Body101.02
108

Jirásek Michal

TSV ELEKTRONIK GORNSDORF
Rok. nar1980
Reg. č.12485
Body100.84
109

Valko Pavel

KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
Rok. nar1987
Reg. č.5834
Body100
110

Drinka René

STO SPOJE BRATISLAVA
Rok. nar1990
Reg. č.6434
Body100
111

Bacsó Július

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar1971
Reg. č.3604
Body100
112

Harabin Matej

1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar1998
Reg. č.9472
Body99
113

Štovčík Martin

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar1974
Reg. č.4069
Body98.78
114

Haky Marek

STK STARÁ ĽUBOVŇA/JAKUBANY
Rok. nar1995
Reg. č.8559
Body98.28
115

Mráz Peter

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1983
Reg. č.5205
Body98
116

Papák Ivan

SK POLSTRAV BYSTRIČANY
Rok. nar1966
Reg. č.2837
Body97.81
117

Majerčík Ľubomír

MSTK KRUPINA
Rok. nar1974
Reg. č.4002
Body97.67
118

Ivančo Félix

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar2003
Reg. č.10368
Body96.95
119

Polgári Gabriel

MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar1979
Reg. č.4715
Body96.69
120

Behul Peter

ŠK PARA TT HLOHOVEC
Rok. nar1971
Reg. č.3484
Body96.51
121

Kukučka Tomáš

TTC 75 MUTCHELBACH
Rok. nar1988
Reg. č.6169
Body96.16
122

Žatko Juraj

TTSC KÜMMERSBRUCK
Rok. nar1995
Reg. č.8271
Body96.15
123

Takáč Zdenko

STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar1975
Reg. č.4138
Body96.12
124

Nagy Richard

STK SENEC
Rok. nar1970
Reg. č.3443
Body96
125

Vaverka Peter

STO VALČA
Rok. nar1962
Reg. č.5910
Body95.71
126

Kuloštiak Jakub

MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar1992
Reg. č.7142
Body95.65
127

Kubala Nicolas

STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar2005
Reg. č.10387
Body95.11
128

Bardoň Andrej

ŠK PARA TT HLOHOVEC
Rok. nar1975
Reg. č.4183
Body94.83
129

Drbiak Zdeno

TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar1976
Reg. č.4343
Body94.44
130

Mikušiak Michal

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1995
Reg. č.8498
Body93.48
131

Zelinka Anton

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar1973
Reg. č.3946
Body93.42
132

Kačník Milan

VFB MOSBACH WALDSTADT 1967
Rok. nar1972
Reg. č.3728
Body93.36
133

Wiltschka Jozef

TJ GASTO GALANTA
Rok. nar1972
Reg. č.3676
Body92.86
134

Revaj Tichomír

ŠKST SOKOL VOJČICE
Rok. nar1984
Reg. č.5374
Body92.06
135

Gunár Jaroslav

STK N.MESTO/VÁHOM
Rok. nar1990
Reg. č.6435
Body91.67
136

Horňak Tomáš

STO VALALIKY
Rok. nar1999
Reg. č.9788
Body91.51
137

Maruniak Dominik

EL NINO PRAHA
Rok. nar2000
Reg. č.9989
Body91.41
138

Hatvany Dominik

ŠK ISTER BRATISLAVA
Rok. nar1994
Reg. č.7962
Body91.29
139

Kveták Rastislav

ŠK ISTER BRATISLAVA
Rok. nar1977
Reg. č.4388
Body90.91
140

Grega Roland

ŠK ISTER BRATISLAVA
Rok. nar1985
Reg. č.5433
Body90.9
141

Lipták Andrej

STO SPOJE BRATISLAVA
Rok. nar1979
Reg. č.9998
Body90.48
142

Šimunek Marek

STO TJ LOKOMOTÍVA BÁNOV
Rok. nar1990
Reg. č.6441
Body89.54
143

Veterník Peter

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar2003
Reg. č.13052
Body89.53
144

Konrád Peter

STO VEĽKÉ ÚĽANY
Rok. nar1965
Reg. č.10978
Body89.39
145

Drobný Jakub

ŠK ISTER BRATISLAVA
Rok. nar1994
Reg. č.7817
Body89.09
146

Straka Jeremiáš

STO VALČA
Rok. nar1995
Reg. č.8232
Body89.02
147

Tutura Marek

TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar1996
Reg. č.8680
Body88.89
148

Doubek Kristian

STK SENEC
Rok. nar2003
Reg. č.12868
Body88.59
149

Leitner Ľubomír

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1989
Reg. č.6270
Body88.34
150

Stehlík Michal

ŠK PARA TT HLOHOVEC
Rok. nar1994
Reg. č.7715
Body88.1
151

Poľa Peter

AŠK MARIA HUTA
Rok. nar1970
Reg. č.3346
Body87.8
152

Uherík Kristián

STK FUNSTAR TOPOĽČANY
Rok. nar2006
Reg. č.12619
Body87.73
153

Kacvinský Jozef

ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar1986
Reg. č.5710
Body87.62
154

Mišelnický Branislav

STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar1980
Reg. č.4858
Body87.33
155

Péter Niklas

ŠKST LUČENEC
Rok. nar1998
Reg. č.9585
Body87.04
156

Krkoška Peter

MSK ČADCA
Rok. nar1982
Reg. č.5074
Body86.83
157

Demír Amel

STK SENEC
Rok. nar1982
Reg. č.5148
Body86.77
158

Palušek Samuel

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar2006
Reg. č.11192
Body86.36
159

Jaššo Miroslav

ŠK PARA TT HLOHOVEC
Rok. nar1992
Reg. č.7027
Body86.36
160

Sačurovský Peter

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1992
Reg. č.6918
Body86.13
161

Sekáč Dominik

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1991
Reg. č.6877
Body85.53
162

Kalina Branislav

STK SENEC
Rok. nar1994
Reg. č.8081
Body84
163

Begala Marian

ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar1968
Reg. č.3132
Body83.49
164

John Marek

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar2000
Reg. č.10097
Body83
165

Janík Adam

KERAMING TRENČÍN
Rok. nar1998
Reg. č.9640
Body82.77
166

Bednár Ján

STC ROHOŽNÍK
Rok. nar1986
Reg. č.5713
Body82.5
167

Dandár Michal

VFB MOSBACH WALDSTADT 1967
Rok. nar1993
Reg. č.7313
Body82.49
168

Horváth Peter

MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar1969
Reg. č.16404
Body82.17
169

Dusa Miroslav

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1971
Reg. č.3555
Body82.14
170

Gallo Gregor

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1987
Reg. č.5884
Body81.53
171

Palček Martin

KERAMING TRENČÍN
Rok. nar1986
Reg. č.5634
Body81.45
172

Hermann Branislav

STK FUNSTAR TOPOĽČANY
Rok. nar1977
Reg. č.4445
Body81.07
173

Magdziak Dárius

ŠŠK CENTRAL SVIDNÍK
Rok. nar1996
Reg. č.8724
Body81.03
174

Hudcovský Michal

STK PC TRENČ.TEPLÁ
Rok. nar1986
Reg. č.5660
Body81.03
175

Sisák Ľuboslav

STO VALALIKY
Rok. nar1994
Reg. č.7685
Body80.8
176

Staš Milan

MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar1994
Reg. č.7983
Body80.61
177

Bodík Michal

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1992
Reg. č.7197
Body79.78
178

Eštok Štefan

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1991
Reg. č.6706
Body79.75
179

Serbák Igor

ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar1967
Reg. č.2881
Body79.57
180

Macháň Roman

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1986
Reg. č.5748
Body79.39
181

Ružbarský Martin

AŠK MARIA HUTA
Rok. nar1988
Reg. č.5995
Body79.37
182

Somogyi Adrián

STO VEĽKÉ ÚĽANY
Rok. nar1980
Reg. č.4864
Body79.1
183

Holický Ján

STK TEVOS DROGÉRIE PARTIZÁNSKE
Rok. nar1975
Reg. č.4189
Body79.03
184

Krajčík Róbert

STK LEVICE
Rok. nar1976
Reg. č.4368
Body78.43
185

Dubec Tomáš

SJC BUCHEN
Rok. nar1996
Reg. č.8745
Body78.16
186

Bohuš Aurel

STO VEĽKÉ ÚĽANY
Rok. nar1982
Reg. č.5147
Body78
187

Ježo Roman

STO PRUSY
Rok. nar1968
Reg. č.3080
Body77.08
188

Špleha Tomáš

LOKOMOTÍVA ŠURANY - VLKAS
Rok. nar1986
Reg. č.5646
Body76.19
189

Sabol Ondrej

AŠK MARIA HUTA
Rok. nar1984
Reg. č.15176
Body75.94
190

Bartal Mário

PROPRIA KÚTY
Rok. nar1997
Reg. č.9105
Body75.71
191

Voliar Ľuboš

MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar1978
Reg. č.4661
Body75.53
192

Néma Róbert

STK TEVOS DROGÉRIE PARTIZÁNSKE
Rok. nar1972
Reg. č.3651
Body75.43
193

Gál Dominik

SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
Rok. nar1996
Reg. č.6049
Body72.95
194

Teplanský Juraj

TJ ORAVSKÁ LESNÁ
Rok. nar1975
Reg. č.4212
Body72.92
195

Rogos Róbert

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1978
Reg. č.4605
Body72.55
196

Sýkora Juraj

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1986
Reg. č.5574
Body72.45
197

Gieci Lukáš

KERAMING TRENČÍN
Rok. nar1997
Reg. č.10793
Body72.31
198

Babušík Jakub

TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
Rok. nar1996
Reg. č.8965
Body72.22
199

Matula Jakub

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1986
Reg. č.5725
Body72.05
200

Stoják Dušan

ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar1981
Reg. č.4996
Body70.98
201

Budinský Daniel

STO KOZÁROVCE
Rok. nar2003
Reg. č.10690
Body70.18
202

Diko Matúš

VFB MOSBACH WALDSTADT 1967
Rok. nar1998
Reg. č.9534
Body70
203

Rezetka Marek

STO VALČA
Rok. nar1995
Reg. č.8354
Body70
204

Makúch Martin

TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar1996
Reg. č.8982
Body69.81
205

Kulich Ivan

ŠKST LUČENEC
Rok. nar2005
Reg. č.11626
Body69.7
206

Roba Peter

OŠK ŠAR.MICHAĽANY
Rok. nar1970
Reg. č.3406
Body69.31
207

Stadtherr Patrik

ŠŠK CENTRAL SVIDNÍK
Rok. nar2000
Reg. č.10048
Body69.18
208

Kajanek Emil

MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar1973
Reg. č.3883
Body69.05
209

Krupanský Lukáš

SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
Rok. nar1997
Reg. č.9322
Body68.95
210

Láni Tibor

MSTK VTJ MARTIN
Rok. nar1955
Reg. č.1019
Body68.89
211

Urban Miroslav

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1973
Reg. č.3886
Body68.75
212

Štípala Dušan

KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
Rok. nar1977
Reg. č.4422
Body68.57
213

Guman Boris

MSK MALACKY
Rok. nar1976
Reg. č.15100
Body68.57
214

Ferneza Maroš

TJ ORAVSKÁ LESNÁ
Rok. nar1990
Reg. č.6584
Body68.52
215

Jenčik Miloš

MKST V. KAPUŠANY
Rok. nar1970
Reg. č.13621
Body68.3
216

Feješ Juraj

VFB MOSBACH WALDSTADT 1967
Rok. nar1964
Reg. č.2459
Body68.26
217

Markuš Matúš

LOKOMOTÍVA VRÚTKY
Rok. nar1994
Reg. č.7861
Body68.19
218

Cvečko Daniel

KST VSETÍN
Rok. nar1962
Reg. č.2120
Body67.87
219

Bogda Peter

TJ ŠTADIÓN BRATISLAVA
Rok. nar1987
Reg. č.5824
Body67.5
220

Lukáč Patrik

STJ DRUŽBA BARDEJOV
Rok. nar1984
Reg. č.5326
Body67.39
221

Machalík Peter

STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar1980
Reg. č.1143
Body67.36
222

Barinka Karol

SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
Rok. nar1974
Reg. č.4027
Body66.67
223

Pavlík Jaroslav

STK STARÁ ĽUBOVŇA/JAKUBANY
Rok. nar1970
Reg. č.3454
Body66.67
224

Györi Ladislav

STK VEĽKÉ UHERCE
Rok. nar1983
Reg. č.5240
Body66.67
225

Kurilla Matej

ST SPIN LEDNICE
Rok. nar1993
Reg. č.7559
Body66.38
226

Hrádel Jakub

SK POLSTRAV BYSTRIČANY
Rok. nar1992
Reg. č.7113
Body66.37
227

Pilarčík Jozef

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1976
Reg. č.4314
Body66.04
228

Šulgan Adam

KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
Rok. nar1990
Reg. č.6627
Body66
229

Lakatoš Jakub

MKST V. KAPUŠANY
Rok. nar1994
Reg. č.7805
Body65.96
230

Grigel Roman

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1964
Reg. č.5858
Body65.86
231

Kiss Dávid

SK VYDRANY
Rok. nar1990
Reg. č.6495
Body65.76
232

Krajčovič Jakub

ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar2000
Reg. č.10064
Body65
233

Červeň Pavol

ŠK VATEK BERNOLÁKOVO
Rok. nar1976
Reg. č.4377
Body64.85
234

Šicko Marián

STK N.MESTO/VÁHOM
Rok. nar1989
Reg. č.6332
Body64.81
235

Švrčina David

TTC ROVINKA
Rok. nar1990
Reg. č.6538
Body64.29
236

Páll Andrej

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1998
Reg. č.9646
Body64.1
237

Kalužný Martin

ŠK ISTER BRATISLAVA
Rok. nar1970
Reg. č.3473
Body63.47
238

Salaky Martin

MKST V. KAPUŠANY
Rok. nar2000
Reg. č.11623
Body63.3
239

Gašparík Martin

VAWEX OCÚ ŽIRANY
Rok. nar1996
Reg. č.8585
Body63.16
240

Urbanics Dominik

TTC BAKA
Rok. nar1999
Reg. č.9873
Body63.12
241

Brychta Eduard

TTC ROVINKA
Rok. nar1962
Reg. č.2097
Body62.88
242

Gombík Jozef

OŠK ŠAR.MICHAĽANY
Rok. nar1971
Reg. č.3504
Body62.7
243

Barkáč Milan

ŠKST LUČENEC
Rok. nar1989
Reg. č.6296
Body62.5
244

Mészáros Vincent

DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM
Rok. nar1990
Reg. č.6553
Body62.5
245

Kuruc Martin

STO VALALIKY
Rok. nar1981
Reg. č.4967
Body62.49
246

Hrčka Daniel

TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
Rok. nar1974
Reg. č.4076
Body62.26
247

Múčka Alexander

TTC ROVINKA
Rok. nar1954
Reg. č.896
Body62.06
248

Vrba František

STO SPOJE BRATISLAVA
Rok. nar1985
Reg. č.5509
Body61.84
249

Figura Radoslav

STAVOIMPEX HOLÍČ
Rok. nar1975
Reg. č.4236
Body61.76
250

Roba David

ŠK ISTER BRATISLAVA
Rok. nar1994
Reg. č.8139
Body61.7
251

Stanek Juraj

MSTK LEOPOLDOV
Rok. nar1992
Reg. č.7114
Body61.67
252

Hurka Rastislav

STO VALALIKY
Rok. nar2001
Reg. č.10247
Body61.6
253

Kováč Zoltán

MKST V. KAPUŠANY
Rok. nar1974
Reg. č.680
Body61.5
254

Kucharič Martin

PROPRIA KÚTY
Rok. nar1978
Reg. č.4672
Body61.43
255

Zausin Juraj

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1959
Reg. č.1635
Body61.43
256

Kultan Ján

STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar2001
Reg. č.11713
Body60.78
257

Marček Pavol

TTC BAKA
Rok. nar1976
Reg. č.4376
Body60.69
258

Škuril Michal

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1982
Reg. č.5144
Body60.42
259

Pružinec Richard

STK PC TRENČ.TEPLÁ
Rok. nar1996
Reg. č.8772
Body60.41
260

Veterník Jakub

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar2003
Reg. č.13051
Body60.17
261

Barci Martin

TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar1982
Reg. č.5094
Body60
262

Zadubenec Milan

ŠK ISTER BRATISLAVA
Rok. nar1957
Reg. č.1274
Body60
263

Gajdoš Marián

TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
Rok. nar1964
Reg. č.2500
Body60
264

Caňo Michal

SK POLSTRAV BYSTRIČANY
Rok. nar1994
Reg. č.7728
Body59.96
265

Letenay Adam

ŠK VATEK BERNOLÁKOVO
Rok. nar1990
Reg. č.6529
Body59.93
266

Pataky Marek

STK ZBEREKO KOŠICE
Rok. nar1990
Reg. č.6568
Body59.7
267

Tomaga Ľudovít

ŠKST TOPSPIN MARGECANY
Rok. nar1970
Reg. č.3390
Body59.68
268

Slaninka Miroslav

TZO BYTČA
Rok. nar1967
Reg. č.3001
Body59.52
269

Lipták Daniel

STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar1982
Reg. č.5162
Body59.39
270

Csánó Juraj

SK VYDRANY
Rok. nar1992
Reg. č.7152
Body59.23
271

Valla Tomáš

PROPRIA KÚTY
Rok. nar1989
Reg. č.6389
Body59.23
272

Krčmárik Peter

STK N.MESTO/VÁHOM
Rok. nar1994
Reg. č.7932
Body58.93
273

Fiala Peter

STK SENEC
Rok. nar1970
Reg. č.3397
Body58.75
274

Cisko Roman

STK ZBEREKO KOŠICE
Rok. nar1972
Reg. č.3682
Body58.74
275

Kállay Fedor

MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar2004
Reg. č.11508
Body58.54
276

Roba Matúš

OŠK ŠAR.MICHAĽANY
Rok. nar1997
Reg. č.8998
Body58.42
277

France Roman

TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar2005
Reg. č.13795
Body58.33
278

Páleník Adam

STO KOZÁROVCE
Rok. nar2002
Reg. č.10331
Body58.33
279

Palkovič Simeon

PROPRIA KÚTY
Rok. nar1997
Reg. č.9091
Body58.18
280

Martinka Samuel

STO SPOJE BRATISLAVA
Rok. nar2003
Reg. č.13164
Body58.09
281

Beňuš Branislav

MSTK LEOPOLDOV
Rok. nar1991
Reg. č.6778
Body58
282

Micheľ Peter

TZO BYTČA
Rok. nar2003
Reg. č.13851
Body57.89
283

Mičjan Milan

STK LEVICE
Rok. nar1971
Reg. č.3497
Body57.41
284

Gašparík Ivan

ŠKST BOŠANY
Rok. nar1992
Reg. č.3233
Body57.14
285

Bednár Miroslav

TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar1956
Reg. č.1130
Body57.14
286

Čičmiš Dušan

DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM
Rok. nar2000
Reg. č.10089
Body57.14
287

Cinkanič Daniel

STK ZBEREKO KOŠICE
Rok. nar1974
Reg. č.3951
Body56.8
288

Rábara Marcel

STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
Rok. nar1996
Reg. č.8849
Body56.67
289

Kolodý Lukáš

ŠKST SOKOL VOJČICE
Rok. nar1988
Reg. č.6029
Body56.67
290

Brodňan Matej

STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar1982
Reg. č.5064
Body56.41
291

Beťák Maroš

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1988
Reg. č.6001
Body56.18
292

Kolář Miroslav

STO VEĽKÉ ÚĽANY
Rok. nar1963
Reg. č.2253
Body56.1
293

Gajdoš Štefan

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1963
Reg. č.2251
Body56
294

Novotný Marek

SSV SCHLOTHEIM
Rok. nar1973
Reg. č.13078
Body55.82
295

Jalovecký Marek

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar2001
Reg. č.10259
Body55.15
296

Kutiš Ľubomír

STO PRUSY
Rok. nar1968
Reg. č.3123
Body55
297

Klíma František

MSK MALACKY
Rok. nar1983
Reg. č.5282
Body54.81
298

Gombík Jakub

OŠK ŠAR.MICHAĽANY
Rok. nar1998
Reg. č.9603
Body54.4
299

Turek Tomáš

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1999
Reg. č.9870
Body54.26
300

Petrík Dávid

TJ ŠTADIÓN BRATISLAVA
Rok. nar1981
Reg. č.5049
Body54.18
301

Tuhý Miloš

STK LEVICE
Rok. nar1984
Reg. č.5419
Body53.7
302

Dedinský Ervín

TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar1965
Reg. č.2659
Body53.66
303

Glejtek Michal

STK MAGNEZIT REVÚCA
Rok. nar1986
Reg. č.5576
Body53.19
304

Bartovič Adam

ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar1989
Reg. č.6387
Body52.86
305

Fekete František

STJ DRUŽBA BARDEJOV
Rok. nar1974
Reg. č.4042
Body52.68
306

Vaňo Oliver

STK ZBEREKO KOŠICE
Rok. nar1990
Reg. č.6618
Body52.09
307

Szolnoki Kristián

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar2002
Reg. č.11989
Body51.92
308

Pažma Lukáš

ŠK PEDAGOG ČESKÉ BUDEJOVICE
Rok. nar1992
Reg. č.7084
Body51.47
309

Kresánek Mikuláš

STO SVÄTÝ JUR
Rok. nar1974
Reg. č.3983
Body51.43
310

Kočkin Peter

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar1981
Reg. č.4968
Body51.27
311

Kleman Ondrej

ŠK VATEK BERNOLÁKOVO
Rok. nar1987
Reg. č.5856
Body51.19
312

Miklovič Martin

STK N.MESTO/VÁHOM
Rok. nar1992
Reg. č.7150
Body51.02
313

Kárás Andrej

TTC NOVÉ ZÁMKY
Rok. nar1987
Reg. č.5897
Body51
314

Plecho Miroslav

OBEC PODBREZOVÁ
Rok. nar1972
Reg. č.3668
Body50.94
315

Baran Jozef

ŠKST SOKOL VOJČICE
Rok. nar1968
Reg. č.3101
Body50.69

Zahraničný

13

Suresh Nikhil

TJ STO NIŽNÁ
Rok. nar1997
Reg. č.16441
Body187.5
35

Mihailovic Luka

Uniqa Biesenfeld
Rok. nar2000
Reg. č.15548
Body154.6
39

Sanchez Sebastian

STJ DRUŽBA BARDEJOV
Rok. nar1995
Reg. č.
Body152.1
40

Kobes Kristián

STO VEĽKÉ ÚĽANY
Rok. nar1990
Reg. č.6580
Body152
42

Mihailovic Nikola

ŠK PARA TT HLOHOVEC
Rok. nar2001
Reg. č.15547
Body143.48
42

Sawczak Milosz

STJ DRUŽBA BARDEJOV
Rok. nar2005
Reg. č.3927
Body143.33
43

Didukh Viktor

ŠK PARA TT HLOHOVEC
Rok. nar1990
Reg. č.14991
Body142.86
46

Martinez Gilberto

ŠK PARA TT HLOHOVEC
Rok. nar1998
Reg. č.
Body141
47

Ratushniak Vladyslav

ŠK PARA TT HLOHOVEC
Rok. nar1996
Reg. č.15621
Body140.32
53

Hrytsyienko Nazarii

STK EURO DRIETOMA
Rok. nar1989
Reg. č.15756
Body134
63

Nadolnyi Yurii

ŠK PARA TT HLOHOVEC
Rok. nar1995
Reg. č.15622
Body126.07
75

Górecki Wojciech

STK STARÁ ĽUBOVŇA/JAKUBANY
Rok. nar2002
Reg. č.16489
Body116.67
79

Mihailovic Igor

LOKOMOTÍVA VRÚTKY
Rok. nar1971
Reg. č.16605
Body113.64
85

Reho René

STO VALČA
Rok. nar2000
Reg. č.10070
Body109.35
101

Malik Mateusz

1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar1992
Reg. č.14247
Body102.94
129

Guassardo Paulo

MŠK STO KROMPACHY
Rok. nar1975
Reg. č.4184
Body94.29
155

Piegza Adrian

STK STARÁ ĽUBOVŇA/JAKUBANY
Rok. nar2000
Reg. č.17669
Body87
163

Sawczak Milosz

STJ DRUŽBA BARDEJOV
Rok. nar1973
Reg. č.3927
Body83.33
163

Shulepov Maxim

MKST V. KAPUŠANY
Rok. nar1983
Reg. č.14930
Body83.33
191

Vilímovský Jiří

ŠK VATEK BERNOLÁKOVO
Rok. nar1981
Reg. č.4942
Body73.87
198

Josimovič Ivan

MSK MALACKY
Rok. nar1985
Reg. č.14544
Body71.82
300

Schmeidl Péter

TTC BAKA
Rok. nar1972
Reg. č.13253
Body53.83