Nahrávam...

Muži - Júl 2018

1

Pištej Ľubomír

SPG LINZ
Rok. nar1984
Reg. č.12476
Body348.8
2

Wang Yang

KS DEKORGLASS DZIALDOWO
Rok. nar1994
Reg. č.8030
Body344.51
3

Šereda Peter

TTC SCHWALBE BERGNEUSTADT
Rok. nar1984
Reg. č.5288
Body282.62
4

Valuch Alexander

TTC OC BAD HOMBERG 1987
Rok. nar1996
Reg. č.8707
Body256.18
5

Novota Samuel

SK VYDRANY
Rok. nar1992
Reg. č.6915
Body249.9
6

Bai He

ROANNE LNTT
Rok. nar1987
Reg. č.5933
Body247.79
7

Bardoň Michal

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1978
Reg. č.12478
Body237
8

Lelkeš Zoltán

SK VYDRANY
Rok. nar1988
Reg. č.6128
Body211.67
9

Kalužný Samuel

ELIZZA PRAHA
Rok. nar1997
Reg. č.9167
Body209.4
10

Špánik Tibor

ŠKST BANÍK HAVÍŘOV
Rok. nar1999
Reg. č.9889
Body207.08
11

Zelinka Jakub

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar2000
Reg. č.9985
Body198.39
12

Keinath Thomas

TTC FULDA - MABERZELL
Rok. nar1977
Reg. č.12477
Body195.55
13

Illáš Erik

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1980
Reg. č.4820
Body195.21
14

Peko Štefan

SK VYDRANY
Rok. nar2000
Reg. č.10030
Body194
15

Brat Adam

MSK MALACKY
Rok. nar1998
Reg. č.9661
Body191.13
16

Péter Ingemar

KÖPINGS BTK (SWE)
Rok. nar1996
Reg. č.8883
Body190.37
17

Mego Pavol

SV SCHOTT JENA
Rok. nar1990
Reg. č.6588
Body187.72
18

Gumáň Martin

DJK SPVGG EFFELTRICH (GER)
Rok. nar1985
Reg. č.1117
Body184.35
19

Figeľ Jakub

MUHLHAUSEN
Rok. nar1992
Reg. č.6984
Body183.81
20

Oráč Daniel

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar2000
Reg. č.9979
Body182.31
21

Petráš Pavel

MSK ČADCA
Rok. nar1983
Reg. č.5189
Body174.82
22

Truksa Jaromír

MSK MALACKY
Rok. nar1971
Reg. č.3600
Body174.14
23

Kobes Kristián

ŠKST BRATISLAVA
Rok. nar1990
Reg. č.6580
Body172.26
24

Pavolka Michal

TTG NECKARBISCHOFSHEIM (GER)
Rok. nar1995
Reg. č.8335
Body167.55
25

Truska Martin

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1999
Reg. č.10424
Body163.95
26

Jaslovský Martin

DJK SPVGG EFFELTRICH (GER)
Rok. nar1978
Reg. č.4643
Body163.62
27

Kopányi Tomáš

KÖPINGS BTK (SWE)
Rok. nar1997
Reg. č.9266
Body160.78
28

Rezetka Roman

SV SCHOTT JENA
Rok. nar1995
Reg. č.8398
Body160.55
29

Slováčik Andrej

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1992
Reg. č.7046
Body158.11
30

Kaššay Andrej

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1998
Reg. č.9403
Body157.69
31

Blažek Radoslav

MSK ČADCA
Rok. nar1987
Reg. č.5926
Body156.22
32

Till Juraj

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar1991
Reg. č.6699
Body154.59
33

Jančí Vladimír

MSK MALACKY
Rok. nar1973
Reg. č.13907
Body153.57
34

Machalík Ivan

TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
Rok. nar1979
Reg. č.4687
Body153.19
35

Filaga Marcel

TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
Rok. nar1980
Reg. č.4843
Body152.63
36

Baženov Valentín

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar1985
Reg. č.5546
Body152.3
37

Kalužný Branislav

MSK MALACKY
Rok. nar1972
Reg. č.11607
Body150
38

Tušim Peter

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar1978
Reg. č.4546
Body149.84
39

Demír Amel

STK SENEC
Rok. nar1982
Reg. č.5148
Body148.31
40

Turček Peter

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1996
Reg. č.8672
Body147.37
41

Bednár Tibor

TJ NIŽNÁ
Rok. nar1980
Reg. č.17255
Body147
42

Kostelník Lukáš

SSV SCHLOTHEIM
Rok. nar1994
Reg. č.8102
Body145.91
43

Wiltschka Jozef

STK RYBNÍK
Rok. nar1972
Reg. č.3676
Body145.31
44

Jahoda Dalibor

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1975
Reg. č.4090
Body144.4
45

Ševec Jakub

DTJ HRADEC KRÁLOVÉ
Rok. nar1999
Reg. č.9691
Body144.22
46

Reho René

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar2000
Reg. č.10070
Body143
47

Takáč Jakub

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1998
Reg. č.9681
Body141
48

Tonkovič Markus

STK RYBNÍK
Rok. nar1999
Reg. č.9799
Body139.23
49

Hruška Martin

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1991
Reg. č.6872
Body137.1
50

Gajdoš Martin

STK RYBNÍK
Rok. nar1985
Reg. č.5464
Body136.92
51

Bučko Róbert

MSTK LEOPOLDOV
Rok. nar1996
Reg. č.8871
Body134.93
52

Fečo Samuel

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar2001
Reg. č.10264
Body134.68
53

Vlačuška Patrik

TB/ASV REGENSTAUF
Rok. nar1996
Reg. č.8688
Body132.52
54

Klajber Adam

STO MOKRANCE
Rok. nar2003
Reg. č.10369
Body132.36
55

Guman Stanislav

STK STARÁ ĽUBOVŇA/JAKUBANY
Rok. nar1979
Reg. č.4797
Body132.25
56

Šereda Tomáš

STO SPOJE IVANKA
Rok. nar1979
Reg. č.4748
Body131.58
57

Valko Pavel

STO VALČA
Rok. nar1987
Reg. č.5834
Body130.66
58

Hodor Michal

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1963
Reg. č.2313
Body130.41
59

Dragaš Saša

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1973
Reg. č.3830
Body129.36
60

Wiltschka Dávid

GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar1999
Reg. č.9754
Body129.03
61

Král Slavomír

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1988
Reg. č.6076
Body128.32
62

Ježo Martin

VFR BIRKMANNSWEILER (GER)
Rok. nar1994
Reg. č.7986
Body127.9
63

Krkoška Peter

MSK ČADCA
Rok. nar1982
Reg. č.5074
Body126.32
64

Kucko Peter

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1987
Reg. č.5835
Body126.12
65

Pavolka Jakub

VEJLE
Rok. nar1998
Reg. č.9478
Body126.09
66

Zavodsky Ivan

STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar1971
Reg. č.14997
Body125.86
67

Drábik Imrich

TTC 1946 WEINHEIM
Rok. nar1978
Reg. č.4631
Body125.01
68

Mudrík Juraj

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar1993
Reg. č.7277
Body124.58
69

Sárinec Matej

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1987
Reg. č.5939
Body124.14
70

Valuch Róbert

STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar1990
Reg. č.2828
Body124.09
71

Péter Niklas

STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar1998
Reg. č.9585
Body123.47
72

Diko Dalibor

MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar2002
Reg. č.10317
Body123.31
73

Delinčák Filip

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar2003
Reg. č.10342
Body122.93
74

Vejmelka Pavol

STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar1985
Reg. č.5451
Body121.67
75

Drbiak Zdeno

TJ NIŽNÁ
Rok. nar1976
Reg. č.4343
Body120.69
75

Senkulič Patrik

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1988
Reg. č.5984
Body120.69
77

Rábara Marcel

MSTK LEOPOLDOV
Rok. nar1996
Reg. č.8849
Body120.25
78

Martinka Matúš

STO SPOJE IVANKA
Rok. nar1981
Reg. č.11845
Body119.65
79

Páleník Patrik

STO VALČA
Rok. nar1991
Reg. č.6692
Body119.47
80

Cyprich Radovan

MSK ČADCA
Rok. nar2000
Reg. č.9975
Body119.39
81

Ježo Filip

TUS MEINERZHAGEN (GER)
Rok. nar1990
Reg. č.6459
Body119.25
82

Matiašovský Michal

STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar1982
Reg. č.5090
Body118.33
83

Pindura Tobiáš

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar2001
Reg. č.10275
Body118.09
84

Žatko Juraj

1.FC BAYREUTRH (GER)
Rok. nar1995
Reg. č.8271
Body118.05
85

Bardoň Andrej

SK VYDRANY
Rok. nar1975
Reg. č.4183
Body118
86

Gallo Gregor

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1987
Reg. č.5884
Body117.3
87

Kapusta Marián

MSK ČADCA
Rok. nar1976
Reg. č.4272
Body117.19
88

Kučera Andrej

STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar1978
Reg. č.4600
Body116.93
89

Valuch Róbert

STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar1966
Reg. č.2828
Body116.67
90

Ozorák Štefan

TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
Rok. nar1975
Reg. č.4104
Body115.29
91

Horváth Peter

MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar1969
Reg. č.16404
Body115
92

Kysel Martin

MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar2001
Reg. č.10202
Body114.62
93

Kačník Milan

TTG NECKARBISCHOFSHEIM (GER)
Rok. nar1972
Reg. č.3728
Body114.62
94

Maják Marián

TSG 1845 HEILBRONN (GER)
Rok. nar1994
Reg. č.7941
Body114.49
95

Bacsó Július

STO MOKRANCE
Rok. nar1971
Reg. č.3604
Body113.94
96

Mariak Milan

MSK ČADCA
Rok. nar1985
Reg. č.5439
Body113.93
97

Hamran Anton

STO SPOJE IVANKA
Rok. nar1982
Reg. č.5138
Body112.75
98

Takáč Zdenko

STK SENEC
Rok. nar1975
Reg. č.4138
Body112.5
99

Mráz Peter

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1983
Reg. č.5205
Body111.56
100

Biró Bálint

GYŐRI ELEKTROMOS VSK (HUN)
Rok. nar1995
Reg. č.8326
Body110.76
101

Polgári Gabriel

MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar1979
Reg. č.4715
Body110.34
102

Jirásek Michal

MSV HETTSTEDT
Rok. nar1980
Reg. č.12485
Body110.3
103

Papák Ivan

MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
Rok. nar1966
Reg. č.2837
Body109.57
104

Rezetka Marek

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1995
Reg. č.8354
Body109.5
105

Leitner Ľubomír

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1989
Reg. č.6270
Body108.46
106

Jakubec Dávid

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1997
Reg. č.9195
Body108
107

Šimunek Marek

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar1990
Reg. č.6441
Body107.89
108

Kevický Andrej

MSTK LEOPOLDOV
Rok. nar1990
Reg. č.6546
Body107
109

Maruniak Dominik

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar2000
Reg. č.9989
Body106.67
110

Bučko Patrik

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar2000
Reg. č.10031
Body105.56
111

Páll Andrej

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1998
Reg. č.9646
Body104.9
112

Lipták Andrej

STO SPOJE IVANKA
Rok. nar1979
Reg. č.9998
Body104
113

Szemes Attila

GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar1967
Reg. č.2929
Body103.97
114

Krajči Peter

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1966
Reg. č.2715
Body103.41
115

Jakubec Pavol

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar1978
Reg. č.4584
Body102.89
116

Csejtey Richard

GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar1979
Reg. č.4749
Body102.63
117

Gajdoschik Adrián

TJ SOKOL LANŽHOT (CZE)
Rok. nar1993
Reg. č.7261
Body102.63
117

Šesták Tomáš

STK RYBNÍK
Rok. nar1980
Reg. č.4829
Body102.63
119

Gašparík Branislav

STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar1976
Reg. č.4284
Body102.54
120

Cyprich Samuel

MSK ČADCA
Rok. nar2001
Reg. č.10240
Body102.46
121

Hudcovský Michal

STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar1986
Reg. č.5660
Body101.72
121

Stehlík Michal

MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
Rok. nar1994
Reg. č.7715
Body101.72
123

Poľa Peter

STK STARÁ ĽUBOVŇA/JAKUBANY
Rok. nar1970
Reg. č.3346
Body101.56
124

Dandár Michal

VFB MOSBACH WALDSTADT 1967
Rok. nar1993
Reg. č.7313
Body101.28
125

Grigel Roman

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1964
Reg. č.5858
Body101.16
126

Voliar Ľuboš

MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar1978
Reg. č.4661
Body100.88
127

Kovalík Jozef

TTC HEPPENHEIM
Rok. nar1985
Reg. č.5494
Body100.7
128

Ivančo Félix

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar2003
Reg. č.10368
Body100
128

Palček Martin

KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
Rok. nar1986
Reg. č.5634
Body100
130

Sačurovský Peter

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1992
Reg. č.6918
Body99.85
131

Ondrejička Igor

AC ADELSDORF (GER)
Rok. nar1966
Reg. č.2736
Body99.64
132

Zelinka Anton

STO MOKRANCE
Rok. nar1973
Reg. č.3946
Body99.54
133

Krajčovič Jakub

SK VYDRANY
Rok. nar2000
Reg. č.10064
Body99.15
134

Majerčík Ľubomír

MŠK ŽIAR/HRONOM
Rok. nar1974
Reg. č.4002
Body98.75
135

Konrád Peter

TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
Rok. nar1965
Reg. č.10978
Body98.33
135

Nagy Richard

STK SENEC
Rok. nar1970
Reg. č.3443
Body98.33
137

Kočkin Peter

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Rok. nar1981
Reg. č.4968
Body98.19
138

Behul Peter

MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
Rok. nar1971
Reg. č.3484
Body98.15
139

Pach Kamil

STO VALALIKY
Rok. nar2003
Reg. č.10480
Body96.89
140

Hatvany Dominik

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1994
Reg. č.7962
Body96.53
141

Ďanovský Martin

LOKOMOTÍVA VRÚTKY
Rok. nar2002
Reg. č.10290
Body96.3
142

Bezúr Tomáš

SK POLSTRAV BYSTRIČANY
Rok. nar1989
Reg. č.6227
Body94.87
143

Drinka René

STO SPOJE IVANKA
Rok. nar1990
Reg. č.6434
Body93.9
144

Štovčík Martin

STO MOKRANCE
Rok. nar1974
Reg. č.4069
Body93.31
145

Grman Milan

SK POLSTRAV BYSTRIČANY
Rok. nar1969
Reg. č.3278
Body92.65
146

Kudrec Jozef

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1987
Reg. č.5771
Body92
147

Debnár Radovan

SIENDORF
Rok. nar1984
Reg. č.12491
Body91.29
148

Kacvinský Jozef

STO VALALIKY
Rok. nar1986
Reg. č.5710
Body90.86
149

Haky Marek

STK STARÁ ĽUBOVŇA/JAKUBANY
Rok. nar1995
Reg. č.8559
Body90.68
150

Harabin Matej

1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar1998
Reg. č.9472
Body90.35
151

Csánó Juraj

SK VYDRANY
Rok. nar1992
Reg. č.7152
Body90.29
152

Dubec Tomáš

STK STARÁ ĽUBOVŇA/JAKUBANY
Rok. nar1996
Reg. č.8745
Body90
152

Kubalík Miroslav

MSK ČADCA
Rok. nar1988
Reg. č.5985
Body90.25
152

Kuloštiak Jakub

MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar1992
Reg. č.7142
Body90.25
155

Veis Matúš

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1999
Reg. č.9709
Body89.73
156

Dusa Miroslav

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1971
Reg. č.3555
Body89.6
157

Hermann Branislav

STK EURO DRIETOMA
Rok. nar1977
Reg. č.4445
Body89.19
158

Matula Jakub

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1986
Reg. č.5725
Body88.46
159

Brnčal Michal

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1993
Reg. č.7531
Body88.37
160

Begala Marian

ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar1968
Reg. č.3132
Body88.03
161

Laboš Adam

STO VALALIKY
Rok. nar1999
Reg. č.9817
Body87.84
162

Mikušiak Michal

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1995
Reg. č.8498
Body87.5
163

Gunár Jaroslav

STK N.MESTO/VÁHOM
Rok. nar1990
Reg. č.6435
Body86.96
164

Blcha Róbert

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1980
Reg. č.4866
Body86.78
165

Teplanský Juraj

TJ ORAVSKÁ LESNÁ
Rok. nar1975
Reg. č.4212
Body86.36
165

Mryglot Ivo

1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar1964
Reg. č.2336
Body86.36
167

Horňak Tomáš

STO VALALIKY
Rok. nar1999
Reg. č.9788
Body86.22
168

Diko Matúš

TTG NECKARBISCHOFSHEIM (GER)
Rok. nar1998
Reg. č.9534
Body85.94
169

Machalík Peter

STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar1980
Reg. č.1143
Body85.9
170

Makúch Martin

TJ NIŽNÁ
Rok. nar1996
Reg. č.8982
Body85.71
171

Kveták Rastislav

ŠK ISTER BRATISLAVA
Rok. nar1977
Reg. č.4388
Body85.19
172

Štúň Štefan

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1990
Reg. č.6552
Body84.88
173

Vrba František

STO SPOJE IVANKA
Rok. nar1985
Reg. č.5509
Body84.48
174

Vími Roland

STK BLATNÉ
Rok. nar1969
Reg. č.3245
Body84.12
175

Páleník Ivan

STO VALČA
Rok. nar1961
Reg. č.1859
Body84
176

Feješ Juraj

1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar1964
Reg. č.2459
Body83.81
177

Urban Miroslav

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1973
Reg. č.3886
Body83.33
177

Malast Martin

MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
Rok. nar1992
Reg. č.7153
Body83.33
177

Cvečko Daniel

LOKOMOTÍVA VRÚTKY
Rok. nar1962
Reg. č.2120
Body83.33
177

Špleha Tomáš

STK VLKAS
Rok. nar1986
Reg. č.5646
Body83.33
181

Kukučka Tomáš

ŠKP PŠ KOŠICE
Rok. nar1988
Reg. č.6169
Body83.17
182

Poliaček Vladimír

MSK ČADCA
Rok. nar1981
Reg. č.5032
Body83.15
183

Hudec Lukáš

STK PC TRENČ.TEPLÁ
Rok. nar1985
Reg. č.12479
Body83.03
184

Roba Matúš

OŠK ŠAR.MICHAĽANY
Rok. nar1997
Reg. č.8998
Body82.73
185

Pindura Filip

TTC STADTALLENDORF (GER)
Rok. nar1988
Reg. č.
Body82.67
186

Kiss Dávid

SK VYDRANY
Rok. nar1990
Reg. č.6495
Body82.61
187

Ferneza Maroš

TJ NIŽNÁ
Rok. nar1990
Reg. č.6584
Body82.43
188

Barkáč Milan

STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar1989
Reg. č.6296
Body82.31
189

Drobný Jakub

STK VLKAS
Rok. nar1994
Reg. č.7817
Body81.77
190

Mičjan Milan

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1971
Reg. č.3497
Body81.71
191

Hrádel Jakub

SK POLSTRAV BYSTRIČANY
Rok. nar1992
Reg. č.7113
Body81.48
192

Tutura Marek

LOKOMOTÍVA VRÚTKY
Rok. nar1996
Reg. č.8680
Body80.26
193

Varga Miloš

MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
Rok. nar1975
Reg. č.4163
Body80
194

Bandík Michal

ŠK ISTER BRATISLAVA
Rok. nar1992
Reg. č.7014
Body79.89
195

John Marek

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar2000
Reg. č.10097
Body79.79
196

Markuš Matúš

LOKOMOTÍVA VRÚTKY
Rok. nar1994
Reg. č.7861
Body79.55
197

Gieci Lukáš

KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
Rok. nar1997
Reg. č.10793
Body79.49
198

Bajcura Marián

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1967
Reg. č.2955
Body79.33
199

Gašparík Martin

STK SENEC
Rok. nar1996
Reg. č.8585
Body79.17
200

Gašparovič Dávid

JAVORINKA LEVOČA
Rok. nar2000
Reg. č.9997
Body78.82
201

Sekáč Dominik

ŠKP PŠ KOŠICE
Rok. nar1991
Reg. č.6877
Body78.63
202

Halás Miroslav

STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar1980
Reg. č.4846
Body78.48
203

Holický Ján

STK TEVOS DROGÉRIE PARTIZÁNSKE
Rok. nar1975
Reg. č.4189
Body78.26
204

Kalina Branislav

GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar1994
Reg. č.8081
Body78.13
205

Dráb Matúš

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar2002
Reg. č.12203
Body77.56
206

Urbanics Dominik

TTC BAKA
Rok. nar1999
Reg. č.9873
Body77.5
207

Sýkora Juraj

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1986
Reg. č.5574
Body77.27
208

Bednár Ján

STC ROHOŽNÍK
Rok. nar1986
Reg. č.5713
Body77.18
209

Beňuš Branislav

MSTK LEOPOLDOV
Rok. nar1991
Reg. č.6778
Body77.03
210

Kuruc Martin

ŠKP PŠ KOŠICE
Rok. nar1981
Reg. č.4967
Body76.71
211

Laczo Marcel

STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar1987
Reg. č.5761
Body76.36
212

Staš Milan

MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar1994
Reg. č.7983
Body76.09
213

Staš Tomáš

MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar1994
Reg. č.7984
Body76
214

Vaverka Peter

TSV INGOLSTADT - UNSERHERRN
Rok. nar1987
Reg. č.5910
Body75.38
215

Brodňan Matej

STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar1982
Reg. č.5064
Body74.56
216

Somogyi Adrián

STO VEĽKÉ ÚĽANY
Rok. nar1980
Reg. č.4864
Body74.54
217

Roba Peter

1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar1970
Reg. č.3406
Body74.39
218

Jančovič Martin

SV HAIMING
Rok. nar1993
Reg. č.7353
Body73.69
219

Caňo Michal

SK POLSTRAV BYSTRIČANY
Rok. nar1994
Reg. č.7728
Body73.61
220

Bohuš Aurel

STO VEĽKÉ ÚĽANY
Rok. nar1982
Reg. č.5147
Body73.55
221

Jaššo Miroslav

MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
Rok. nar1992
Reg. č.7027
Body73.53
222

Stanek Juraj

MSTK LEOPOLDOV
Rok. nar1992
Reg. č.7114
Body73.08
223

Macháň Roman

STO SPOJE IVANKA
Rok. nar1986
Reg. č.5748
Body72.77
224

Mészáros Vincent

DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM
Rok. nar1990
Reg. č.6553
Body72.06
225

Néma Róbert

STK TEVOS DROGÉRIE PARTIZÁNSKE
Rok. nar1972
Reg. č.3651
Body72
226

Bella Juraj

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar1995
Reg. č.8340
Body71.92
227

Ševec Mikuláš

TJ ORAVSKÁ LESNÁ
Rok. nar1995
Reg. č.8251
Body71.62
228

Bartal Mário

STK PROPRIA KÚTY
Rok. nar1997
Reg. č.9105
Body71.58
229

Slaninka Miroslav

TZO BYTČA
Rok. nar1967
Reg. č.3001
Body71.43
230

Revaj Tichomír

ŠKST SOKOL VOJČICE
Rok. nar1984
Reg. č.5374
Body71.39
231

Barinka Karol

SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
Rok. nar1974
Reg. č.4027
Body71.08
232

Janík Adam

TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
Rok. nar1998
Reg. č.9640
Body71.01
233

Babušík Jakub

TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
Rok. nar1996
Reg. č.8965
Body69.88
234

Krupanský Lukáš

SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
Rok. nar1997
Reg. č.9322
Body69.75
235

Cinkanič Daniel

STO MOKRANCE
Rok. nar1974
Reg. č.3951
Body69.74
236

Marček Pavol

ŠKST GABČÍKOVO
Rok. nar1976
Reg. č.4376
Body69.49
237

Barci Martin

TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
Rok. nar1982
Reg. č.5094
Body69.44
238

Kárás Andrej

TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
Rok. nar1987
Reg. č.5897
Body69.23
239

Hurka Rastislav

STO VALALIKY
Rok. nar2001
Reg. č.10247
Body68.93
240

Serbák Igor

ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar1967
Reg. č.2881
Body68.85
241

Gajdoš Štefan

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1963
Reg. č.2251
Body68.75
242

Novotný Marek

SSV SCHLOTHEIM
Rok. nar1973
Reg. č.13078
Body68.53
243

Tiso Bohuslav

TZO BYTČA
Rok. nar1954
Reg. č.855
Body68.06
244

Grega Roland

ŠK ISTER BRATISLAVA
Rok. nar1985
Reg. č.5433
Body67.9
245

Letanovský Matúš

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1991
Reg. č.6726
Body67.87
246

Melek Milan

ŠKST ČSAD HODONÍN
Rok. nar1979
Reg. č.4680
Body67.71
247

Kľuch Marián

LOKOMOTÍVA VRÚTKY
Rok. nar1971
Reg. č.3617
Body67.65
248

Bodík Michal

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1992
Reg. č.7197
Body67.49
249

Gajdoš Maroš

ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
Rok. nar1990
Reg. č.6571
Body67.46
250

Kajanek Emil

MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar1973
Reg. č.3883
Body67.14
251

Láni Tibor

MSTK VTJ MARTIN
Rok. nar1955
Reg. č.1019
Body67.12
252

Žitňák Jozef

TJ NIŽNÁ
Rok. nar1989
Reg. č.6354
Body67.07
253

Brablec Michal

STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar2000
Reg. č.10061
Body67.02
254

Törköly Pavel

STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar1959
Reg. č.1485
Body66.98
255

Turek Tomáš

LOKOMOTÍVA VRÚTKY
Rok. nar1999
Reg. č.9870
Body66.61
256

Letenay Adam

ŠK VATEK BERNOLÁKOVO
Rok. nar1990
Reg. č.6529
Body66.58
257

Petráš Stanislav

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1986
Reg. č.5586
Body66.07
258

Tuhý Miloš

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1984
Reg. č.5419
Body65.95
259

Gál Dominik

SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
Rok. nar1996
Reg. č.6049
Body65.33
260

Fekete František

STK ZBEREKO KOŠICE
Rok. nar1974
Reg. č.4042
Body64.86
261

Stoják Dušan

ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar1981
Reg. č.4996
Body64.82
262

Straka Jeremiáš

STO VALČA
Rok. nar1995
Reg. č.8232
Body64.29
263

Pataky Marek

STK ZBEREKO KOŠICE
Rok. nar1990
Reg. č.6568
Body63.75
264

Pažma Lukáš

MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
Rok. nar1992
Reg. č.7084
Body63.19
265

Györi Ladislav

STK VEĽKÉ UHERCE
Rok. nar1983
Reg. č.5240
Body63.16
266

Špavor Jaroslav

TJ NIŽNÁ
Rok. nar1969
Reg. č.14363
Body62.96
267

Bednár Miroslav

TJ NIŽNÁ
Rok. nar1956
Reg. č.1130
Body62.5
267

Hoffmann Peter

MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar1978
Reg. č.4592
Body62.5
269

Mišelnický Branislav

STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar1980
Reg. č.4858
Body62.09
270

Hrčka Daniel

TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
Rok. nar1974
Reg. č.4076
Body61.84
271

Kováč Zoltán

SO ZŠ - MIHRA BRACOVCE
Rok. nar1974
Reg. č.680
Body61.78
272

Cisko Roman

STK ZBEREKO KOŠICE
Rok. nar1972
Reg. č.3682
Body61.69
273

Žiak Ján

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1976
Reg. č.4253
Body61.42
274

Turian Anton

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1979
Reg. č.4733
Body61.33
275

Bohovič Igor

TJ ORAVSKÁ LESNÁ
Rok. nar1989
Reg. č.6207
Body60.27
276

Argaláš Ján

MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar1975
Reg. č.4231
Body60.26
277

Šumský Tibor

TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
Rok. nar1980
Reg. č.4889
Body60.26
278

Mihálik Slavomír

MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar1981
Reg. č.4982
Body60.17
279

Eštok Štefan

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar1991
Reg. č.6706
Body60.15
280

Červeň Pavol

ŠK VATEK BERNOLÁKOVO
Rok. nar1976
Reg. č.4377
Body59.52
281

Grigel Roman ml.

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1987
Reg. č.5858
Body59.48
282

Hovanec Tomáš

ŠKP PŠ KOŠICE
Rok. nar1982
Reg. č.5093
Body59.46
283

Adámek Jaroslav

STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar1972
Reg. č.3721
Body59.41
284

Török Attila

POĽNOHOSP.TRHOVÁ HRADSKÁ
Rok. nar1965
Reg. č.2641
Body58.66
285

Mazúch Štefan

TZO BYTČA
Rok. nar1966
Reg. č.2785
Body58.62
286

Kudrej Miloš

CVČ ZLATÉ MORAVCE
Rok. nar1995
Reg. č.8282
Body58.44
287

Vilga Filip

BELAN BIELY POTOK
Rok. nar1992
Reg. č.7104
Body58.4
288

Očenáš René

STK VLKAS
Rok. nar1994
Reg. č.8082
Body58.33
288

Sklenár Matúš

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar1997
Reg. č.9264
Body58.33
290

Crkoň Jozef

STK BLATNÉ
Rok. nar1973
Reg. č.3911
Body57.9
291

Kmeť Richard

TTC BAKA
Rok. nar1975
Reg. č.
Body57.89
292

Kovanič Kristián

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1996
Reg. č.8765
Body57.86
293

Tiso Bohuslav

TZO BYTČA
Rok. nar1976
Reg. č.855
Body57.78
294

Blaho Martin

MSTK VTJ MARTIN
Rok. nar1982
Reg. č.5065
Body57.69
295

Sisák Ľuboslav

STO VALALIKY
Rok. nar1994
Reg. č.7685
Body57.59
296

Krčmárik Peter

CVČ ZLATÉ MORAVCE
Rok. nar1994
Reg. č.7932
Body57.14
297

Fiala Peter

STK SENEC
Rok. nar1970
Reg. č.3397
Body56.67
298

Péter Juraj

STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar1969
Reg. č.3300
Body56.45
299

Valla Tomáš

STK PROPRIA KÚTY
Rok. nar1989
Reg. č.6389
Body56.25
300

Ambrózai Kristián

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1985
Reg. č.5505
Body55.76
301

Maczeák Martin

STK SENEC
Rok. nar1985
Reg. č.5524
Body55.66
302

Švrčina David

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1990
Reg. č.6538
Body55.53
303

Kucharič Martin

STK PROPRIA KÚTY
Rok. nar1978
Reg. č.4672
Body55
303

Rogos Róbert

JAVORINKA LEVOČA
Rok. nar1978
Reg. č.4605
Body55
305

Letanovský Ján

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1996
Reg. č.8758
Body54.95
306

Šagát Peter

MKST NOVÁ DUBNICA
Rok. nar1974
Reg. č.16621
Body54.65
307

Hegedüš Michal

ŠK ISTER BRATISLAVA
Rok. nar1983
Reg. č.5214
Body54.57
308

Zahradský Michal

STO SVÄTÝ JUR
Rok. nar1983
Reg. č.5227
Body54.5
309

Kalužný Martin

ŠK ISTER BRATISLAVA
Rok. nar1970
Reg. č.3473
Body54.44
310

Brychta Eduard

ŠKST ČSAD HODONÍN
Rok. nar1992
Reg. č.2097
Body54.17
310

Gajdoš Marián

STO VALČA
Rok. nar1964
Reg. č.2500
Body54.17
312

Káčer Martin

ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar1989
Reg. č.6208
Body54
313

Magušin Ľuboš

STK OROVNICA
Rok. nar1986
Reg. č.5573
Body53.83
314

Vaňo Oliver

STK ZBEREKO KOŠICE
Rok. nar1990
Reg. č.6618
Body53.68
315

Zausin Juraj

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1959
Reg. č.1635
Body53.42
316

Ševčík Martin

STO SPOJE IVANKA
Rok. nar1976
Reg. č.4355
Body53.33
317

Čičmiš Dušan

DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM
Rok. nar2000
Reg. č.10089
Body53.03
318

Šicko Marián

STK N.MESTO/VÁHOM
Rok. nar1989
Reg. č.6332
Body53.02
319

Gombík Jakub

OŠK ŠAR.MICHAĽANY
Rok. nar1998
Reg. č.9603
Body52.76
320

Alexy Ján

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar1993
Reg. č.7322
Body52.7
321

Dolinaj Ján

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1994
Reg. č.8042
Body52.24
322

Čechvala Roman

STK PC TRENČ.TEPLÁ
Rok. nar1970
Reg. č.3446
Body52.18
323

Šulgan Adam

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1990
Reg. č.6627
Body51.81
324

Gombík Jozef

OŠK ŠAR.MICHAĽANY
Rok. nar1971
Reg. č.3504
Body51.79
325

Dibala Jaroslav

MKST NOVÁ DUBNICA
Rok. nar1976
Reg. č.4327
Body51.67
326

Miklovič Martin

STK N.MESTO/VÁHOM
Rok. nar1992
Reg. č.7150
Body51.52
326

Pružinec Richard

STK PC TRENČ.TEPLÁ
Rok. nar1996
Reg. č.8772
Body51.52
328

Tomaga Ľudovít

ŠKST TOPSPIN MARGECANY
Rok. nar1970
Reg. č.3390
Body51.43
329

Klak Jozef

TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
Rok. nar1965
Reg. č.2517
Body51.35
330

Čechvala Filip

STK PC TRENČ.TEPLÁ
Rok. nar1995
Reg. č.8538
Body51.08
331

Komorovský Róbert

KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
Rok. nar1991
Reg. č.6840
Body50.76
332

Gumáň Boris

MSK MALACKY
Rok. nar1976
Reg. č.15100
Body50.71
333

Stráňay Ján

STO VALČA
Rok. nar1989
Reg. č.6480
Body50.68
334

Gubka Jaroslav

STK VEĽKÉ UHERCE
Rok. nar1973
Reg. č.3867
Body50.67
335

Rehák Ladislav

STK N.MESTO/VÁHOM
Rok. nar1980
Reg. č.4845
Body50
335

Maršal David

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1993
Reg. č.7316
Body50

Zahraničný

5

Didukh Oleksandr

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1982
Reg. č.14050
Body242.43
14

Muskó Péter

SK VYDRANY
Rok. nar1979
Reg. č.11330
Body192.18
18

Fučec Luka

STO VALČA
Rok. nar1994
Reg. č.14654
Body184.17
19

Sitak Andryi

DONZDORF
Rok. nar1986
Reg. č.
Body183
25

Kundu Raja

TJ NIŽNÁ
Rok. nar1998
Reg. č.15717
Body165
46

Kielb Dariusz

TJ NIŽNÁ
Rok. nar1972
Reg. č.14940
Body142.59
61

Podsiadlo Maciej

TJ NIŽNÁ
Rok. nar1989
Reg. č.14509
Body128.18
147

Malik Mateusz

1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar1992
Reg. č.14247
Body91.27
150

Škopec Oliver

SK POLSTRAV BYSTRIČANY
Rok. nar1968
Reg. č.3078
Body90.5
154

Didukh Viktor

ŠK III. ZŠ HLOHOVEC
Rok. nar1990
Reg. č.14991
Body90
160

Nadolnyi Yurii

ŠK III. ZŠ HLOHOVEC
Rok. nar1995
Reg. č.15622
Body88
177

Schmeidl Péter

TTC BAKA
Rok. nar1972
Reg. č.13253
Body83.33
180

Ratushniak Vladyslav

ŠK III. ZŠ HLOHOVEC
Rok. nar1996
Reg. č.15621
Body83.2
188

Hanicz Sándor

ŠKST GABČÍKOVO
Rok. nar1964
Reg. č.10679
Body82.11
246

Hlošek Petr

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1973
Reg. č.3847
Body67.86
257

Josimovič Ivan

MSK MALACKY
Rok. nar1985
Reg. č.14544
Body66.39
310

Jónsson David

MSTK VTJ MARTIN
Rok. nar1991
Reg. č.11948
Body54.29
320

Kolář Miroslav

STO VEĽKÉ ÚĽANY
Rok. nar1963
Reg. č.2253
Body53