Nahrávam...

Muži - Júl 2017

1

Wang Yang

ASTS OLYMPIA GRUDZIADZ
Rok. nar1994
Reg. č.8030
Body326.32
2

Pištej Ľubomír

SPG LINZ
Rok. nar1984
Reg. č.12476
Body322.5
3

Šereda Peter

TTC INDELAND JÜLICH
Rok. nar1984
Reg. č.5288
Body286.56
4

Bai He

ŠKST BRATISLAVA
Rok. nar1987
Reg. č.5933
Body285.64
5

Novota Samuel

SK VYDRANY
Rok. nar1992
Reg. č.6915
Body262.74
6

Valuch Alexander

TB/ASV REGENSTAUF
Rok. nar1996
Reg. č.8707
Body252.39
7

Lelkeš Zoltán

SK VYDRANY
Rok. nar1988
Reg. č.6128
Body213.69
8

Špánik Tibor

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1999
Reg. č.9889
Body213
9

Illáš Erik

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1980
Reg. č.4820
Body212.71
10

Kobes Kristián

ŠKST BRATISLAVA
Rok. nar1990
Reg. č.6580
Body207.5
11

Figeľ Jakub

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1992
Reg. č.6984
Body203.67
12

Bardoň Michal

EL NINO PRAHA
Rok. nar1978
Reg. č.12478
Body200
13

Péter Ingemar

KÖPINGS BTK (SWE)
Rok. nar1996
Reg. č.8883
Body199.03
14

Keinath Thomas

TTC FULDA - MABERZELL
Rok. nar1977
Reg. č.12477
Body193.4
15

Kalužný Samuel

ELIZZA PRAHA
Rok. nar1997
Reg. č.9167
Body192.75
16

Petráš Pavel

MSK ČADCA
Rok. nar1983
Reg. č.5189
Body191.32
17

Jaslovský Martin

DJK SPVGG EFFELTRICH (GER)
Rok. nar1978
Reg. č.4643
Body181.3
18

Gumáň Martin

DJK SPVGG EFFELTRICH (GER)
Rok. nar1985
Reg. č.1117
Body181
19

Mego Pavol

SV SCHOTT JENA
Rok. nar1990
Reg. č.6588
Body178.08
20

Blažek Radoslav

MSK ČADCA
Rok. nar1987
Reg. č.5926
Body172.5
21

Baženov Valentín

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar1985
Reg. č.5546
Body172.46
22

Rezetka Roman

ŠKST HAVÍŘOV
Rok. nar1995
Reg. č.8398
Body171.25
23

Peko Štefan

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar2000
Reg. č.10030
Body170.75
24

Pavolka Michal

TTG NECKARBISCHOFSHEIM (GER)
Rok. nar1995
Reg. č.8335
Body170.36
25

Kopányi Tomáš

KÖPINGS BTK (SWE)
Rok. nar1997
Reg. č.9266
Body169.45
26

Zelinka Jakub

STK KOŠICE - ČAŇA
Rok. nar2000
Reg. č.9985
Body167.17
27

Brat Adam

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1998
Reg. č.9661
Body165.18
28

Gajdoš Martin

STK RYBNÍK
Rok. nar1985
Reg. č.5464
Body161.14
29

Jahoda Dalibor

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1975
Reg. č.4090
Body160
30

Turček Peter

ELIZZA PRAHA
Rok. nar1996
Reg. č.8672
Body159.85
31

Ševec Jakub

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1999
Reg. č.9691
Body158.69
32

Kostelník Lukáš

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar1994
Reg. č.8102
Body158.52
33

Hruška Martin

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar1991
Reg. č.6872
Body155.75
34

Kaššay Andrej

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1998
Reg. č.9403
Body153.5
35

Slováčik Andrej

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1992
Reg. č.7046
Body151.3
36

Till Juraj

STK KOŠICE - ČAŇA
Rok. nar1991
Reg. č.6699
Body149.74
37

Kalužný Branislav

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1972
Reg. č.11607
Body148
38

Vlačuška Patrik

SSV SCHLOTHEIM
Rok. nar1996
Reg. č.8688
Body146.84
39

Tušim Peter

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar1978
Reg. č.4546
Body144.71
40

Tonkovič Markus

STK RYBNÍK
Rok. nar1999
Reg. č.9799
Body144.63
41

Šereda Tomáš

STO SPOJE IVANKA
Rok. nar1979
Reg. č.4748
Body144.29
42

Wiltschka Jozef

GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar1972
Reg. č.3676
Body143.48
43

Dragaš Saša

STO VALČA
Rok. nar1973
Reg. č.3830
Body143.33
44

Palček Martin

KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
Rok. nar1986
Reg. č.5634
Body142.8
45

Demír Amel

STK SENEC
Rok. nar1982
Reg. č.5148
Body141.94
46

Goga Daniel

STK RYBNÍK
Rok. nar1979
Reg. č.4722
Body141.9
47

Ježo Martin

VFR BIRKMANNSWEILER (GER)
Rok. nar1994
Reg. č.7986
Body141.71
48

Takáč Jakub

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1998
Reg. č.9681
Body141.33
49

Hodor Michal

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1963
Reg. č.2313
Body141
50

Pavolka Jakub

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1998
Reg. č.9478
Body139.71
51

Krajčík Róbert

STK RYBNÍK
Rok. nar1976
Reg. č.4368
Body139.09
52

Drábik Imrich

JAVORINKA LEVOČA
Rok. nar1978
Reg. č.4631
Body138.52
53

Filaga Marcel

TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
Rok. nar1980
Reg. č.4843
Body137.89
54

Senkulič Patrik

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1988
Reg. č.5984
Body136.96
55

Wiltschka Dávid

GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar1999
Reg. č.9754
Body135.62
56

Martinka Matúš

STO SPOJE IVANKA
Rok. nar1981
Reg. č.11845
Body132.58
57

Vejmelka Pavol

STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar1985
Reg. č.5451
Body132.42
58

Ježo Filip

TUS MEINERZHAGEN (GER)
Rok. nar1990
Reg. č.6459
Body132.13
59

Žatko Juraj

1.FC BAYREUTRH (GER)
Rok. nar1995
Reg. č.8271
Body130.8
60

Bardoň Andrej

SK VYDRANY
Rok. nar1975
Reg. č.4183
Body130
61

Krkoška Peter

MSK ČADCA
Rok. nar1982
Reg. č.5074
Body129.95
62

Gallo Gregor

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1987
Reg. č.5884
Body129.19
63

Cyprich Radovan

MSK ČADCA
Rok. nar2000
Reg. č.9975
Body128
64

Kačník Milan

TTG NECKARBISCHOFSHEIM (GER)
Rok. nar1972
Reg. č.3728
Body127
65

Maják Marián

TSG 1845 HEILBRONN (GER)
Rok. nar1994
Reg. č.7941
Body126.86
66

Oráč Daniel

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar2000
Reg. č.9979
Body126.44
67

Hamran Anton

STO SPOJE IVANKA
Rok. nar1982
Reg. č.5138
Body126.32
68

Valko Pavel

STO VALČA
Rok. nar1987
Reg. č.5834
Body126.27
69

Machalík Ivan

TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
Rok. nar1979
Reg. č.4687
Body123.88
70

Guman Stanislav

STK STARÁ ĽUBOVŇA
Rok. nar1979
Reg. č.4797
Body123.85
71

Polgári Gabriel

MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar1979
Reg. č.4715
Body123.58
72

Král Slavomír

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1988
Reg. č.6076
Body123.08
73

Mudrík Juraj

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar1993
Reg. č.7277
Body122.93
74

Biró Bálint

GYŐRI ELEKTROMOS VSK (HUN)
Rok. nar1995
Reg. č.8326
Body122.72
75

Mariak Milan

MSK ČADCA
Rok. nar1985
Reg. č.5439
Body122.41
76

Gunár Jaroslav

MKST NOVÁ DUBNICA
Rok. nar1990
Reg. č.6435
Body121.44
77

Leitner Ľubomír

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1989
Reg. č.6270
Body121.18
78

Kucko Peter

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1987
Reg. č.5835
Body120.83
79

Páleník Patrik

STO VALČA
Rok. nar1991
Reg. č.6692
Body120.75
80

Pindura Tobiáš

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar2001
Reg. č.10275
Body120.49
81

Reho René

STK KOŠICE - ČAŇA
Rok. nar2000
Reg. č.10070
Body118.95
82

Diko Dalibor

MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar2002
Reg. č.10317
Body118.6
83

Poľa Peter

STK STARÁ ĽUBOVŇA
Rok. nar1970
Reg. č.3346
Body117.69
84

Krajči Peter

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1966
Reg. č.2715
Body114.58
85

Jakubec Pavol

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar1978
Reg. č.4584
Body114
86

Drbiak Zdeno

TJ NIŽNÁ
Rok. nar1976
Reg. č.4343
Body113.93
87

Gajdoschik Adrián

TJ SOKOL LANŽHOT (CZE)
Rok. nar1993
Reg. č.7261
Body113.72
87

Šesták Tomáš

STK RYBNÍK
Rok. nar1980
Reg. č.4829
Body113.72
89

Kudrec Jozef

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1987
Reg. č.5771
Body112.3
90

Dandár Michal

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar1993
Reg. č.7313
Body112.22
91

Kovalík Jozef

TTC HEPPENHEIM
Rok. nar1985
Reg. č.5494
Body111.58
92

Valuch Róbert

STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar1966
Reg. č.2828
Body111.26
93

Sačurovský Peter

SSV SCHLOTHEIM
Rok. nar1992
Reg. č.6918
Body110.64
94

Ondrejička Igor

AC ADELSDORF (GER)
Rok. nar1966
Reg. č.2736
Body110.41
95

Nagy Richard

STK SENEC
Rok. nar1970
Reg. č.3443
Body109.32
96

Horváth Peter

MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar1969
Reg. č.16404
Body109.09
97

Takáč Zdenko

STK SENEC
Rok. nar1975
Reg. č.4138
Body108.82
98

Kočkin Peter

STK KOŠICE - ČAŇA
Rok. nar1981
Reg. č.4968
Body108.8
99

Hudcovský Michal

MKST NOVÁ DUBNICA
Rok. nar1986
Reg. č.5660
Body108.38
100

Lipták Andrej

STO SPOJE IVANKA
Rok. nar1979
Reg. č.9998
Body108.26
101

Páleník Ivan

STO VALČA
Rok. nar1961
Reg. č.1859
Body108
102

Šimunek Marek

GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar1990
Reg. č.6441
Body107.89
103

Gašparík Branislav

STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar1976
Reg. č.4284
Body107.63
104

Jirásek Michal

TTZ SPONETA
Rok. nar1980
Reg. č.12485
Body106.93
105

Kysel Martin

MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar2001
Reg. č.10202
Body106.86
106

Mráz Peter

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1983
Reg. č.5205
Body106.45
107

Ozorák Štefan

TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
Rok. nar1975
Reg. č.4104
Body106.17
108

Rezetka Marek

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1995
Reg. č.8354
Body105.74
109

Behul Peter

MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
Rok. nar1971
Reg. č.3484
Body105.56
110

Voliar Ľuboš

MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar1978
Reg. č.4661
Body105.17
111

Cagáň Jaroslav

TJ DOLNÝ KUBÍN
Rok. nar1970
Reg. č.3358
Body105.07
112

Sárinec Matej

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1987
Reg. č.5939
Body104.55
113

Barci Martin

TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
Rok. nar1982
Reg. č.5094
Body103.83
114

Kiss Dávid

SK VYDRANY
Rok. nar1990
Reg. č.6495
Body103.7
114

Csejtey Richard

GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar1979
Reg. č.4749
Body103.7
116

Truska Martin

STK VEĽKÉ UHERCE
Rok. nar1999
Reg. č.10424
Body103.37
117

Haky Marek

STK STARÁ ĽUBOVŇA
Rok. nar1995
Reg. č.8559
Body103.03
118

Jakubec Dávid

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1997
Reg. č.9195
Body102.83
119

Majerčík Ľubomír

MŠK ŽIAR/HRONOM
Rok. nar1974
Reg. č.4002
Body102.47
120

Matiašovský Michal

STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar1982
Reg. č.5090
Body101.61
121

Debnár Radovan

SIENDORF
Rok. nar1984
Reg. č.12491
Body101.15
122

Matula Jakub

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1986
Reg. č.5725
Body100.15
123

Stehlík Michal

MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
Rok. nar1994
Reg. č.7715
Body100
123

Kubalík Miroslav

MSK ČADCA
Rok. nar1988
Reg. č.5985
Body100
123

Kuloštiak Jakub

MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar1992
Reg. č.7142
Body100
126

Dusa Miroslav

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1971
Reg. č.3555
Body99.28
127

Kapusta Marián

MSK ČADCA
Rok. nar1976
Reg. č.4272
Body99.06
128

Kučera Andrej

STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar1978
Reg. č.4600
Body98.97
129

Drinka René

STO SPOJE IVANKA
Rok. nar1990
Reg. č.6434
Body98.28
130

Cyprich Samuel

MSK ČADCA
Rok. nar2001
Reg. č.10240
Body98
131

Brnčal Michal

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1993
Reg. č.7531
Body97.92
132

Krajčovič Jakub

SK VYDRANY
Rok. nar2000
Reg. č.10064
Body97.83
133

Bandík Michal

TJ NIŽNÁ
Rok. nar1992
Reg. č.7014
Body97.54
134

Gajdoš Štefan

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1963
Reg. č.2251
Body97.06
135

Vrba František

STO SPOJE IVANKA
Rok. nar1985
Reg. č.5509
Body96.88
136

Dzelinskij Andrej

STK KOŠICE - ČAŇA
Rok. nar1964
Reg. č.2468
Body96.69
137

Klajber Adam

JAVORINKA LEVOČA
Rok. nar2003
Reg. č.10369
Body96.43
138

Pilarčík Jozef

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1976
Reg. č.4314
Body96.43
138

Machalík Peter

STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar1980
Reg. č.1143
Body96.43
140

Drobný Jakub

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1994
Reg. č.7817
Body96.3
141

Blcha Róbert

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1980
Reg. č.4866
Body96.15
142

Fečo Samuel

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar2001
Reg. č.10264
Body96.14
143

Hatvany Dominik

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1994
Reg. č.7962
Body95.86
144

Diko Matúš

TJ ORAVAN NÁMESTOVO
Rok. nar1998
Reg. č.9534
Body94.12
145

Papák Ivan

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1966
Reg. č.2837
Body93.86
146

Hermann Branislav

STK MALÉ CHLIEVANY
Rok. nar1977
Reg. č.4445
Body93.44
147

Štúň Štefan

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1990
Reg. č.6552
Body92.86
147

Valuch Róbert

STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar1990
Reg. č.2828
Body92.86
147

Feješ Juraj

JAVORINKA LEVOČA
Rok. nar1964
Reg. č.2459
Body92.86
150

Poliaček Vladimír

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar1981
Reg. č.5032
Body92.13
151

Pindura Filip

TTC STADTALLENDORF (GER)
Rok. nar1988
Reg. č.
Body91.6
152

Jančí Vladimír

MSK MALACKY
Rok. nar1973
Reg. č.13907
Body91
153

Gašparík Martin

STK SENEC
Rok. nar1996
Reg. č.8585
Body90
153

Dubec Tomáš

JAVORINKA LEVOČA
Rok. nar1996
Reg. č.8745
Body90
155

Harabin Matej

1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar1998
Reg. č.9472
Body89.89
156

Mryglot Ivo

1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar1964
Reg. č.2336
Body89.62
157

Roba Peter

1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar1970
Reg. č.3406
Body89.34
158

Kárás Andrej

TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
Rok. nar1987
Reg. č.5897
Body87.88
159

Ivančo Félix

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar2003
Reg. č.10368
Body87.71
160

Halás Miroslav

STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar1980
Reg. č.4846
Body86.95
161

Vími Roland

STK BLATNÉ
Rok. nar1969
Reg. č.3245
Body86.39
162

Páll Andrej

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1998
Reg. č.9646
Body86.11
163

Eštok Štefan

SSV SCHLOTHEIM
Rok. nar1991
Reg. č.6706
Body85.33
164

Makúch Martin

TJ NIŽNÁ
Rok. nar1996
Reg. č.8982
Body85.23
165

Bučko Patrik

ŠKST BOŠANY
Rok. nar2000
Reg. č.10031
Body85.07
166

Jaššo Miroslav

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1992
Reg. č.7027
Body84.69
167

Štovčík Martin

STO MOKRANCE
Rok. nar1974
Reg. č.4069
Body84.64
168

Laczo Marcel

STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar1987
Reg. č.5761
Body84.61
169

Fekete František

STK ZBEREKO KOŠICE
Rok. nar1974
Reg. č.4042
Body84.23
170

Holický Ján

STK TEVOS DROGÉRIE PARTIZÁNSKE
Rok. nar1975
Reg. č.4189
Body84.06
171

Mišelnický Branislav

STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar1980
Reg. č.4858
Body84.04
172

Vaverka Peter

TSV INGOLSTADT - UNSERHERRN
Rok. nar1987
Reg. č.5910
Body83.52
173

Bacsó Július

STO MOKRANCE
Rok. nar1971
Reg. č.3604
Body83.49
174

Horňak Tomáš

STO VALALIKY
Rok. nar1999
Reg. č.9788
Body83.38
175

Sekáč Dominik

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar1991
Reg. č.6877
Body83.33
175

Péter Niklas

STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar1998
Reg. č.9585
Body83.33
177

Veis Matúš

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1999
Reg. č.9709
Body83.02
178

Brodňan Matej

STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar1982
Reg. č.5064
Body82.61
179

John Marek

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar2000
Reg. č.10097
Body82.5
180

Bednár Miroslav

TJ NIŽNÁ
Rok. nar1956
Reg. č.1130
Body82.26
181

Zelinka Anton

STO MOKRANCE
Rok. nar1973
Reg. č.3946
Body81.63
182

Rogos Róbert

MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar1978
Reg. č.4605
Body81.58
183

Kmeť Richard

POĽNOHOSP.TRHOVÁ HRADSKÁ
Rok. nar1975
Reg. č.
Body81.23
184

Kukučka Tomáš

ŠKP PŠ KOŠICE
Rok. nar1988
Reg. č.6169
Body80.78
185

Hubaľ Peter

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar1997
Reg. č.9041
Body79.78
186

Bella Juraj

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar1995
Reg. č.8340
Body79.69
187

Jančovič Martin

SV HAIMING
Rok. nar1993
Reg. č.7353
Body79.49
188

Laboš Adam

STO VALALIKY
Rok. nar1999
Reg. č.9817
Body79.03
189

Urban Miroslav

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1973
Reg. č.3886
Body78.33
190

Staš Tomáš

MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar1994
Reg. č.7984
Body78.26
191

Repaský Peter

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1974
Reg. č.4052
Body77.96
192

Mičjan Milan

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1971
Reg. č.3497
Body77.78
193

Cinkanič Daniel

STO MOKRANCE
Rok. nar1974
Reg. č.3951
Body77.27
194

Grigel Roman

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1964
Reg. č.5858
Body77.14
195

Bodík Michal

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1992
Reg. č.7197
Body77
196

Cisko Roman

STK ZBEREKO KOŠICE
Rok. nar1972
Reg. č.3682
Body76.77
197

Rábara Marcel

MSTK LEOPOLDOV
Rok. nar1996
Reg. č.8849
Body76.75
198

Revaj Tichomír

ŠKST SOKOL VOJČICE
Rok. nar1984
Reg. č.5374
Body76.67
199

Krupanský Lukáš

SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
Rok. nar1997
Reg. č.9322
Body76.26
200

Novotný Marek

SSV SCHLOTHEIM
Rok. nar1973
Reg. č.13078
Body75.94
201

Babušík Jakub

TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
Rok. nar1996
Reg. č.8965
Body75.81
202

Bučko Róbert

MSTK LEOPOLDOV
Rok. nar1996
Reg. č.8871
Body75.71
203

Kveták Rastislav

ŠK ISTER BRATISLAVA
Rok. nar1977
Reg. č.4388
Body75.33
204

Letanovský Matúš

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1991
Reg. č.6726
Body75.2
205

Melek Milan

ŠKST ČSAD HODONÍN
Rok. nar1979
Reg. č.4680
Body75.02
206

Maruniak Dominik

MSTK VTJ MARTIN
Rok. nar2000
Reg. č.9989
Body74.67
207

Sklenár Matúš

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar1997
Reg. č.9264
Body74
208

Straka Jeremiáš

STO VALČA
Rok. nar1995
Reg. č.8232
Body73.91
208

Barinka Karol

SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
Rok. nar1974
Reg. č.4027
Body73.91
210

Kacvinský Jozef

STO VALALIKY
Rok. nar1986
Reg. č.5710
Body73.88
211

Gajdoš Maroš

OŠK UDAVSKÉ
Rok. nar1990
Reg. č.6571
Body73.84
212

Ferneza Maroš

TJ NIŽNÁ
Rok. nar1990
Reg. č.6584
Body73.81
212

Turek Tomáš

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1999
Reg. č.9870
Body73.81
214

Janík Adam

STK PC TRENČ.TEPLÁ
Rok. nar1998
Reg. č.9640
Body73.33
215

Tuhý Miloš

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1984
Reg. č.5419
Body73.08
216

Dibala Jaroslav

MKST NOVÁ DUBNICA
Rok. nar1976
Reg. č.4327
Body72.41
217

Malast Martin

MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
Rok. nar1992
Reg. č.7153
Body72.22
218

Alexy Ján

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar1993
Reg. č.7322
Body71.74
219

Ježo Roman

STK PC TRENČ.TEPLÁ
Rok. nar1968
Reg. č.3080
Body71.73
220

Barkáč Milan

STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar1989
Reg. č.6296
Body71.43
221

Csánó Juraj

ŠKST GABČÍKOVO
Rok. nar1992
Reg. č.7152
Body70.95
222

Varga Miloš

MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
Rok. nar1975
Reg. č.4163
Body70.93
223

Teplanský Juraj

TJ ORAVSKÁ LESNÁ
Rok. nar1975
Reg. č.4212
Body70.77
224

Zigo Martin

STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
Rok. nar1979
Reg. č.4753
Body70.73
225

Györi Ladislav

STK VEĽKÉ UHERCE
Rok. nar1983
Reg. č.5240
Body70.51
226

Dráb Matúš

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar2002
Reg. č.12203
Body70.18
227

Pažma Lukáš

MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
Rok. nar1992
Reg. č.7084
Body70.02
228

Lakatoš Jakub

MKST V. KAPUŠANY
Rok. nar1994
Reg. č.7805
Body69.5
229

Néma Róbert

STK TEVOS DROGÉRIE PARTIZÁNSKE
Rok. nar1972
Reg. č.3651
Body69.23
230

Bednár Ján

STC ROHOŽNÍK
Rok. nar1986
Reg. č.5713
Body69.17
231

Kriško Juraj

DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM
Rok. nar1979
Reg. č.16642
Body68.33
232

Macháň Roman

STO SPOJE IVANKA
Rok. nar1986
Reg. č.5748
Body68.32
233

Žiak Ján

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1976
Reg. č.4253
Body68.06
234

Gieci Lukáš

KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
Rok. nar1997
Reg. č.10793
Body67.95
235

Petráš Stanislav

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1986
Reg. č.5586
Body67.5
236

Tiso Bohuslav

TZO BYTČA
Rok. nar1954
Reg. č.855
Body67.5
236

Ružbarský Martin

JAVORINKA LEVOČA
Rok. nar1988
Reg. č.5995
Body67.5
238

Pružinec Richard

STK PC TRENČ.TEPLÁ
Rok. nar1996
Reg. č.8772
Body67
239

Čukan Michal

STO KLASOV
Rok. nar1988
Reg. č.6155
Body66.67
239

Mihálik Slavomír

MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar1981
Reg. č.4982
Body66.67
241

Kurilla Matej

SK VYDRANY
Rok. nar1993
Reg. č.7559
Body66.52
242

Szemes Attila

TTC BAKA
Rok. nar1967
Reg. č.2929
Body66.32
243

Beňuš Branislav

MSTK LEOPOLDOV
Rok. nar1991
Reg. č.6778
Body66.14
244

Grigel Roman ml.

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1987
Reg. č.5858
Body65.91
245

Adámek Jaroslav

STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar1972
Reg. č.3721
Body65.83
246

Turian Anton

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1979
Reg. č.4733
Body65.71
247

Somogyi Adrián

STO VEĽKÉ ÚĽANY
Rok. nar1980
Reg. č.4864
Body65.33
248

Török Attila

POĽNOHOSP.TRHOVÁ HRADSKÁ
Rok. nar1965
Reg. č.2641
Body65
249

Vilga Filip

STO VALČA
Rok. nar1992
Reg. č.7104
Body64.71
250

Hrčka Daniel

TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
Rok. nar1974
Reg. č.4076
Body64.62
251

Bajcura Marián

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1967
Reg. č.2955
Body64.39
252

Stanek Juraj

MSTK LEOPOLDOV
Rok. nar1992
Reg. č.7114
Body63.86
253

Grega Roland

ŠK ISTER BRATISLAVA
Rok. nar1985
Reg. č.5433
Body63.73
254

Pavlík Jaroslav

STK STARÁ ĽUBOVŇA
Rok. nar1970
Reg. č.3454
Body63.36
255

Mikušiak Michal

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1995
Reg. č.8498
Body63.34
256

Begala Marian

ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar1968
Reg. č.3132
Body63.03
257

Sisák Ľuboslav

STO VALALIKY
Rok. nar1994
Reg. č.7685
Body62.87
258

Stoják Dušan

ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar1981
Reg. č.4996
Body62.46
259

Žitňák Jozef

TJ NIŽNÁ
Rok. nar1989
Reg. č.6354
Body62.03
260

Magdziak Dárius

ŠŠK CENTRAL SVIDNÍK
Rok. nar1996
Reg. č.8724
Body61.98
261

Pataky Marek

STK ZBEREKO KOŠICE
Rok. nar1990
Reg. č.6568
Body61.85
262

Ambrózai Kristián

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1985
Reg. č.5505
Body61.79
263

Kajanek Emil

MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar1973
Reg. č.3883
Body61.7
264

Maczeák Martin

STK SENEC
Rok. nar1985
Reg. č.5524
Body61.67
264

Mészáros Vincent

DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM
Rok. nar1990
Reg. č.6553
Body61.67
266

Marček Pavol

ŠKST GABČÍKOVO
Rok. nar1976
Reg. č.4376
Body61.62
267

Švrčina David

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1990
Reg. č.6538
Body61.53
268

Kucharič Martin

STK PROPRIA KÚTY
Rok. nar1978
Reg. č.4672
Body61.36
269

Letanovský Ján

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1996
Reg. č.8758
Body60.89
270

Čičmiš Dušan

DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM
Rok. nar2000
Reg. č.10089
Body60.71
270

Šulgan Adam

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1990
Reg. č.6627
Body60.71
272

Šagát Peter

MKST NOVÁ DUBNICA
Rok. nar1974
Reg. č.16621
Body60.55
273

Hegedüš Michal

ŠK ISTER BRATISLAVA
Rok. nar1983
Reg. č.5214
Body60.47
274

Bartal Mário

STK PROPRIA KÚTY
Rok. nar1997
Reg. č.9105
Body60.45
275

Roba Matúš

OŠK ŠAR.MICHAĽANY
Rok. nar1997
Reg. č.8998
Body60.32
276

Szamuel Jakub

STK N.MESTO/VÁHOM
Rok. nar1995
Reg. č.8301
Body60.17
277

Kovanič Kristián

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1996
Reg. č.8765
Body60.09
278

Brychta Eduard

ŠKST ČSAD HODONÍN
Rok. nar1992
Reg. č.2097
Body60.02
279

Tiso Bohuslav

TZO BYTČA
Rok. nar1976
Reg. č.855
Body59.72
280

Slaninka Miroslav

TZO BYTČA
Rok. nar1967
Reg. č.3001
Body59.7
281

Magušin Ľuboš

CVČ ZLATÉ MORAVCE
Rok. nar1986
Reg. č.5573
Body59.65
282

Gajdoš Marián

STO VALČA
Rok. nar1964
Reg. č.2500
Body59.15
283

Serbák Igor

ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar1967
Reg. č.2881
Body59.13
284

Ševčík Martin

STO SPOJE IVANKA
Rok. nar1976
Reg. č.4355
Body59.09
285

Šicko Marián

ŠK III. ZŠ HLOHOVEC
Rok. nar1989
Reg. č.6332
Body58.75
286

Törköly Pavel

STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar1959
Reg. č.1485
Body58.57
287

Crkoň Jozef

STK BLATNÉ
Rok. nar1973
Reg. č.3911
Body58.35
288

Fiala Peter

STK SENEC
Rok. nar1970
Reg. č.3397
Body58.18
289

Bardoň Jozef

ŠK III. ZŠ HLOHOVEC
Rok. nar1950
Reg. č.548
Body57.86
289

Valla Tomáš

STK PROPRIA KÚTY
Rok. nar1989
Reg. č.6389
Body57.86
291

Čechvala Roman

STK PC TRENČ.TEPLÁ
Rok. nar1970
Reg. č.3446
Body57.82
292

Figura Radoslav

STK SENEC
Rok. nar1975
Reg. č.4236
Body57.44
293

Kolodý Lukáš

ŠKST SOKOL VOJČICE
Rok. nar1988
Reg. č.6029
Body57.33
294

Rybár Dušan

SOKOL SKALICA
Rok. nar1995
Reg. č.3286
Body57.11
295

Šumský Tibor

TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
Rok. nar1980
Reg. č.4889
Body56.76
296

Pach Kamil

STO VALALIKY
Rok. nar2003
Reg. č.10480
Body56.73
297

Čechvala Filip

STK PC TRENČ.TEPLÁ
Rok. nar1995
Reg. č.8538
Body56.6
298

Láni Tibor

MSTK VTJ MARTIN
Rok. nar1955
Reg. č.1019
Body56.34
299

Komorovský Róbert

KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
Rok. nar1991
Reg. č.6840
Body56.24
300

Kalman Rastislav

ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar1989
Reg. č.11097
Body55.91
301

Argaláš Ján

MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar1975
Reg. č.4231
Body55.84
302

Staš Milan

MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar1994
Reg. č.7983
Body55.81
303

Sepeši Milan

STO VALALIKY
Rok. nar1979
Reg. č.4696
Body55.74
304

Szabo David

STO MOKRANCE
Rok. nar1996
Reg. č.10488
Body55.5
305

Kuruc Martin

ŠKP PŠ KOŠICE
Rok. nar1981
Reg. č.4967
Body55.44
306

Novosedliak Miroslav

STK PC TRENČ.TEPLÁ
Rok. nar1964
Reg. č.2334
Body55.36
307

Gombík Jakub

OŠK ŠAR.MICHAĽANY
Rok. nar1998
Reg. č.9603
Body55.25
308

Bohuš Aurel

STO VEĽKÉ ÚĽANY
Rok. nar1982
Reg. č.5147
Body55.21
309

Dolinaj Ján

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1994
Reg. č.8042
Body55.13
309

Roško Ivan

STK N.MESTO/VÁHOM
Rok. nar1977
Reg. č.4425
Body55.13
311

Rehák Martin

EDUCO PETRžALKA
Rok. nar1978
Reg. č.4653
Body55.12
312

Rajtík Tomáš

STK TEVOS DROGÉRIE PARTIZÁNSKE
Rok. nar1990
Reg. č.
Body54.93
313

Školík Jaroslav

MKST NOVÁ DUBNIVA
Rok. nar1969
Reg. č.3213
Body54.65
314

Šablatúra Michal

SF SKK EL NIŇO EHW PRAHA
Rok. nar1995
Reg. č.8318
Body54.57
315

Kudrej Miloš

CVČ ZLATÉ MORAVCE
Rok. nar1995
Reg. č.8282
Body54.55
316

Sýkora Juraj

TTSG WEINVIERTEL (AUT)
Rok. nar1986
Reg. č.5574
Body54.39
317

Závody Michal

STK 1.ZŠ VRÁBLE
Rok. nar1987
Reg. č.5833
Body54.15
318

Letenay Adam

ŠK VATEK BERNOLÁKOVO
Rok. nar1990
Reg. č.6529
Body54
319

Stráňay Ján

STO VALČA
Rok. nar1989
Reg. č.6480
Body53.85
320

Bohovič Igor

MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar1989
Reg. č.6207
Body53.85
321

Takáč Roman

STO VALALIKY
Rok. nar1978
Reg. č.4669
Body53.8
322

Vasiľ Tibor

ŠKST TOPSPIN MARGECANY
Rok. nar1958
Reg. č.1382
Body53.75
323

Komorný Miroslav

SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
Rok. nar1970
Reg. č.3356
Body53.49
324

Klak Jozef

TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
Rok. nar1965
Reg. č.2517
Body53.23
324

Gemeľa Šimon

TJ ORAVAN NÁMESTOVO
Rok. nar1999
Reg. č.9838
Body53.23
326

Špavor Jaroslav

TJ NIŽNÁ
Rok. nar1969
Reg. č.14363
Body53.09
327

Čajkovič Andrej

STO SPOJE IVANKA
Rok. nar1976
Reg. č.4349
Body53.02
328

Lelkeš Richard

STO SPOJE IVANKA
Rok. nar1998
Reg. č.12513
Body52.95
329

Mazúch Štefan

TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
Rok. nar1966
Reg. č.2785
Body52.94
330

Gál Štefan

STO VEĽKÉ ÚĽANY
Rok. nar1987
Reg. č.5893
Body52.84
331

Herel Pavel

STK TEVOS DROGÉRIE PARTIZÁNSKE
Rok. nar1964
Reg. č.2453
Body52.78
332

Gál Dominik

SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
Rok. nar1996
Reg. č.6049
Body52.64
333

Póda Atila

TTC BAKA
Rok. nar1978
Reg. č.4590
Body52.5
334

Červeň Pavol

ŠK VATEK BERNOLÁKOVO
Rok. nar1976
Reg. č.4377
Body52.12
335

Gubka Jaroslav

STK VEĽKÉ UHERCE
Rok. nar1973
Reg. č.3867
Body51.43
336

Candrák Mário

STK 1.ZŠ VRÁBLE
Rok. nar1974
Reg. č.4000
Body51.35
337

Zadubenec Milan

ŠK ISTER BRATISLAVA
Rok. nar1957
Reg. č.1274
Body51.11
338

Krchník Juraj

ŠKST BOŠANY
Rok. nar1998
Reg. č.9416
Body50.98
339

Grobarčík Pavol

SPST DOLNÝ KUBÍN
Rok. nar1972
Reg. č.3722
Body50.6
340

Ferko Vladimír

MŠK ŽIAR/HRONOM
Rok. nar1986
Reg. č.5571
Body50.54
341

Rehák Ladislav

STK N.MESTO/VÁHOM
Rok. nar1980
Reg. č.4845
Body50

Zahraničný

7

Didukh Oleksandr

SK VYDRANY
Rok. nar1982
Reg. č.14050
Body241.4
13

Sadílek Tomáš

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1975
Reg. č.14070
Body197.41
15

Fučec Luka

STO VALČA
Rok. nar1994
Reg. č.14654
Body193
18

Muskó Péter

SK VYDRANY
Rok. nar1979
Reg. č.11330
Body180.77
22

Truksa Jaromír

MSK MALACKY
Rok. nar1971
Reg. č.3600
Body171
40

Kielb Dariusz

TJ NIŽNÁ
Rok. nar1972
Reg. č.14940
Body144.5
50

Podsiadlo Maciej

TJ NIŽNÁ
Rok. nar1989
Reg. č.14509
Body139.66
60

Bednár Tibor

TJ NIŽNÁ
Rok. nar1980
Reg. č.17255
Body130
110

Didukh Viktor

ŠK III. ZŠ HLOHOVEC
Rok. nar1990
Reg. č.14991
Body105.3
130

Cvečko Daniel

LOKOMOTÍVA VRÚTKY
Rok. nar1962
Reg. č.2120
Body98.1
151

Hudec Lukáš

STK PC TRENČ.TEPLÁ
Rok. nar1985
Reg. č.12479
Body92
163

Hlošek Petr

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1973
Reg. č.3847
Body85.21
164

Hanicz Sándor

ŠKST GABČÍKOVO
Rok. nar1964
Reg. č.10679
Body84.74
201

Malik Mateusz

1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar1992
Reg. č.14247
Body75.49
214

Schmeidl Péter

TTC BAKA
Rok. nar1972
Reg. č.13253
Body72.69
226

Vilímovský Jiří

ŠK VATEK BERNOLÁKOVO
Rok. nar1981
Reg. č.4942
Body70
337

Jónsson David

MSTK VTJ MARTIN
Rok. nar1991
Reg. č.11948
Body51.22