Nahrávam...

Muži - Júl 2016

1

Wang Yang

ASTS OLYMPIA GRUDZIADZ
Rok. nar1994
Reg. č.8030
Body330
2

Pištej Ľubomír

DTJ HRADEC KRÁLOVÉ
Rok. nar1984
Reg. č.12476
Body295.01
3

Bai He

SF SKK EL NIŇO EHW PRAHA
Rok. nar1987
Reg. č.5933
Body278
4

Šereda Peter

DTJ HRADEC KRÁLOVÉ
Rok. nar1984
Reg. č.5288
Body265.99
5

Novota Samuel

SK VYDRANY
Rok. nar1992
Reg. č.6915
Body245
6

Lelkeš Zoltán

SK VYDRANY
Rok. nar1988
Reg. č.6128
Body228
7

Bardoň Michal

MUHLHAUSEN
Rok. nar1978
Reg. č.12478
Body225.62
8

Illáš Erik

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1980
Reg. č.4820
Body222.05
9

Kobes Kristián

SF SKK EL NIŇO EHW PRAHA
Rok. nar1990
Reg. č.6580
Body218
10

Valuch Alexander

TB/ASV REGENSTAUF
Rok. nar1996
Reg. č.8707
Body215
11

Figeľ Jakub

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1992
Reg. č.6984
Body202.41
12

Keinath Thomas

TTC FULDA - MABERZELL
Rok. nar1997
Reg. č.12477
Body201
13

Péter Ingemar

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1996
Reg. č.8883
Body198.76
14

Mego Pavol

SSV SCHLOTHEIM
Rok. nar1990
Reg. č.6588
Body193
15

Baženov Valentín

SK POLSTRAV BYSTRIČANY
Rok. nar1985
Reg. č.5546
Body191.09
16

Brat Adam

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1998
Reg. č.9661
Body188.83
17

Gumáň Martin

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1985
Reg. č.1117
Body181.37
18

Rezetka Roman

ŠKST HAVÍŘOV
Rok. nar1995
Reg. č.8398
Body180
19

Jaslovský Martin

DJK SPVGG EFFELTRICH (GER)
Rok. nar1978
Reg. č.4643
Body179
20

Špánik Tibor

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1999
Reg. č.9889
Body178.14
21

Kalužný Samuel

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1997
Reg. č.9167
Body178
22

Truksa Jaromír

WIENER NEUDORF
Rok. nar1971
Reg. č.3600
Body170.54
23

Tušim Peter

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar1978
Reg. č.4546
Body164.8
24

Petráš Pavel

MSK ČADCA
Rok. nar1983
Reg. č.5189
Body162
25

Pavolka Michal

IFK VISBY
Rok. nar1995
Reg. č.8335
Body161.36
26

Turček Peter

SF SKK EL NIŇO EHW PRAHA
Rok. nar1996
Reg. č.8672
Body161
26

Kopányi Tomáš

TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
Rok. nar1997
Reg. č.9266
Body161
28

Wiltschka Jozef

GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar1972
Reg. č.3676
Body159.05
29

Slováčik Andrej

GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar1992
Reg. č.7046
Body158.67
30

Blažek Radoslav

MSK ČADCA
Rok. nar1987
Reg. č.5926
Body158.24
31

Palček Martin

KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
Rok. nar1986
Reg. č.5634
Body158.24
32

Ježo Martin

SK POLSTRAV BYSTRIČANY
Rok. nar1994
Reg. č.7986
Body154.86
33

Peko Štefan

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar2000
Reg. č.10030
Body154.22
34

Jahoda Dalibor

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1975
Reg. č.4090
Body153.35
35

Hruška Martin

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar1991
Reg. č.6872
Body150.29
36

Kostelník Lukáš

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar1994
Reg. č.8102
Body149.56
37

Dragaš Saša

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1973
Reg. č.3830
Body147
38

Kaššay Andrej

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1998
Reg. č.9403
Body146.77
39

Konrád Peter

UNION EPW QUARZSANDE WAIZENKIRCHEN
Rok. nar1965
Reg. č.10978
Body146.06
40

Ježo Filip

SK POLSTRAV BYSTRIČANY
Rok. nar1990
Reg. č.6459
Body145.29
41

Šereda Tomáš

STK IVÁNKA PRI DUNAJI
Rok. nar1979
Reg. č.4748
Body145
42

Kalužný Branislav

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1972
Reg. č.11607
Body144.25
43

Krkoška Peter

MSK ČADCA
Rok. nar1982
Reg. č.5074
Body143.98
44

Till Juraj

STK KOŠICE - ČAŇA
Rok. nar1991
Reg. č.6699
Body143.73
45

Grežo Martin

ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar1977
Reg. č.4482
Body141.84
46

Zelinka Jakub

STK KOŠICE - ČAŇA
Rok. nar2000
Reg. č.9985
Body140.93
47

Guman Stanislav

STK STARÁ ĽUBOVŇA
Rok. nar1979
Reg. č.4797
Body140.76
48

Maják Marián

TTC ODENHEIM
Rok. nar1994
Reg. č.7941
Body140.57
49

Oráč Daniel

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar2000
Reg. č.9979
Body140.1
50

Filaga Marcel

TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
Rok. nar1980
Reg. č.4843
Body140.06
51

Hodor Michal

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1963
Reg. č.2313
Body138.29
52

Gunár Jaroslav

MKST NOVÁ DUBNICA
Rok. nar1990
Reg. č.6435
Body137.5
53

Vlačuška Patrik

SSV SCHLOTHEIM
Rok. nar1996
Reg. č.8688
Body135
54

Žatko Juraj

STO TJ LOKOMOTÍVA BÁNOV
Rok. nar1995
Reg. č.8271
Body133.85
55

Ševec Jakub

MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar1999
Reg. č.9691
Body132.7
56

Poľa Peter

STK STARÁ ĽUBOVŇA
Rok. nar1970
Reg. č.3346
Body132.43
57

Pavolka Jakub

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1998
Reg. č.9478
Body131.85
58

Kárás Dávid

TTC Lampertheim
Rok. nar1992
Reg. č.7166
Body131.76
59

Baláž Michal

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1988
Reg. č.14780
Body131.55
60

Gajdoš Martin

STK RYBNÍK
Rok. nar1985
Reg. č.5464
Body130
61

Reho René

STK KOŠICE - ČAŇA
Rok. nar2000
Reg. č.10070
Body129.95
62

Krajčík Róbert

STK RYBNÍK
Rok. nar1976
Reg. č.4368
Body127.78
63

Wiltschka Dávid

GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar1999
Reg. č.9754
Body127.71
64

Drábik Imrich

JAVORINKA LEVOČA
Rok. nar1978
Reg. č.4631
Body127.05
65

Šesták Tomáš

STK RYBNÍK
Rok. nar1980
Reg. č.4829
Body126
66

Gajdoschik Adrián

SK VYDRANY
Rok. nar1993
Reg. č.7261
Body126
67

Kucko Peter

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1987
Reg. č.5835
Body125.81
68

Valko Pavel

STO VALČA
Rok. nar1987
Reg. č.5834
Body125.51
69

Tonkovič Markus

STK RYBNÍK
Rok. nar1999
Reg. č.9799
Body125.21
70

Bezúr Tomáš

STO VALČA
Rok. nar1989
Reg. č.6227
Body124.55
71

Páleník Patrik

STO VALČA
Rok. nar1991
Reg. č.6692
Body124.33
72

Kovalík Jozef

TV 1895 BAD RAPPENAU
Rok. nar1985
Reg. č.5494
Body123.63
73

Horváth Peter

MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar1969
Reg. č.16404
Body123.17
74

Sačurovský Peter

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1992
Reg. č.6918
Body122.59
75

Ondrejička Igor

SK VYDRANY
Rok. nar1966
Reg. č.2736
Body122.34
76

Takáč Jakub

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1998
Reg. č.9681
Body122.24
77

Mudrík Juraj

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar1993
Reg. č.7277
Body121.88
78

Valuch Róbert

MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar1966
Reg. č.2828
Body121
79

Gallo Gregor

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1987
Reg. č.5884
Body120.91
80

Leitner Ľubomír

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1989
Reg. č.6270
Body120
81

Jakubec Dávid

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1997
Reg. č.9195
Body119.42
82

Machalík Ivan

TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
Rok. nar1979
Reg. č.4687
Body118.42
83

Biró Bálint

GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar1995
Reg. č.8326
Body118.25
84

Csejtey Richard

GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar1979
Reg. č.4749
Body117.92
85

Vejmelka Pavol

STK ELASTIK TRNAVA - HORNÉ OREŠANY
Rok. nar1985
Reg. č.5451
Body117.27
86

Bardoň Andrej

SK VYDRANY
Rok. nar1975
Reg. č.4183
Body117.24
87

Senkulič Patrik

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1988
Reg. č.5984
Body116.82
88

Cagáň Jaroslav

STO VALČA
Rok. nar1970
Reg. č.3358
Body116.42
89

Kapusta Marián

MSK ČADCA
Rok. nar1976
Reg. č.4272
Body115.79
90

Hrádel Jakub

SK POLSTRAV BYSTRIČANY
Rok. nar1992
Reg. č.7113
Body115.17
91

Nagy Richard

STK SENEC
Rok. nar1970
Reg. č.3443
Body115.08
92

Szemes Attila

GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar1967
Reg. č.2929
Body113.33
92

Urban Miroslav

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1973
Reg. č.3886
Body113.33
94

Goga Daniel

STK RYBNÍK
Rok. nar1979
Reg. č.4722
Body113.27
95

Páleník Ivan

STO VALČA
Rok. nar1961
Reg. č.1859
Body113.04
96

Kudrec Jozef

ŠKST TOPSPIN MARGECANY
Rok. nar1987
Reg. č.5771
Body112.96
97

Veis Matúš

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1999
Reg. č.9709
Body112.86
98

Drobný Jakub

STK RYBNÍK
Rok. nar1994
Reg. č.7817
Body112.79
99

Polgári Gabriel

MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar1979
Reg. č.4715
Body111.22
100

Matiašovský Michal

STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar1982
Reg. č.5090
Body110.32
101

Dusa Miroslav

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1971
Reg. č.3555
Body110
102

Šimunek Marek

STO TJ LOKOMOTÍVA BÁNOV
Rok. nar1990
Reg. č.6441
Body109.62
103

Gašparík Branislav

STK ELASTIK TRNAVA - HORNÉ OREŠANY
Rok. nar1976
Reg. č.4284
Body109.32
104

Mihálik Slavomír

MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar1981
Reg. č.4982
Body108.49
105

Haky Marek

STK STARÁ ĽUBOVŇA
Rok. nar1995
Reg. č.8559
Body108.22
106

Takáč Zdenko

STK SENEC
Rok. nar1975
Reg. č.4138
Body107.69
107

Krajči Peter

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1966
Reg. č.2715
Body107.63
108

Jirásek Michal

SSV LANDSBERG
Rok. nar1980
Reg. č.12485
Body107.4
109

Mariak Milan

MSK ČADCA
Rok. nar1985
Reg. č.5439
Body107.38
110

Barci Martin

STO TJ LOKOMOTÍVA BÁNOV
Rok. nar1982
Reg. č.5094
Body107.14
110

Král Slavomír

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1988
Reg. č.6076
Body107.14
110

Dzelinskij Andrej

STK KOŠICE - ČAŇA
Rok. nar1964
Reg. č.2468
Body107.14
113

Lipták Andrej

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1979
Reg. č.9998
Body106.76
114

Mráz Peter

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1983
Reg. č.5205
Body105.88
115

Kočkin Peter

STK KOŠICE - ČAŇA
Rok. nar1981
Reg. č.4968
Body104.76
116

Kučera Andrej

STK ELASTIK TRNAVA - HORNÉ OREŠANY
Rok. nar1978
Reg. č.4600
Body104.55
117

Ozorák Štefan

TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
Rok. nar1975
Reg. č.4104
Body103.7
118

Kubalík Miroslav

MSK ČADCA
Rok. nar1988
Reg. č.5985
Body103.03
119

Poliaček Vladimír

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar1981
Reg. č.5032
Body102.08
120

Dubec Tomáš

JAVORINKA LEVOČA
Rok. nar1996
Reg. č.8745
Body101.79
121

Péter Niklas

STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar1998
Reg. č.9585
Body101.56
122

Ružbarský Martin

JAVORINKA LEVOČA
Rok. nar1988
Reg. č.5995
Body100.85
123

Ševec Mikuláš

MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar1995
Reg. č.8251
Body100
124

Cyprich Radovan

MSK ČADCA
Rok. nar2000
Reg. č.9975
Body99.17
125

Voliar Ľuboš

MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar1978
Reg. č.4661
Body99.09
126

Brnčal Michal

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1993
Reg. č.7531
Body97.62
127

Pilarčík Jozef

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1976
Reg. č.4314
Body97.54
128

Halás Miroslav

STK ELASTIK TRNAVA - HORNÉ OREŠANY
Rok. nar1980
Reg. č.4846
Body96.35
129

Majerčík Ľubomír

MŠK ŽIAR/HRONOM
Rok. nar1974
Reg. č.4002
Body96.2
130

Barkáč Milan

STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar1989
Reg. č.6296
Body96.15
131

Kárás Andrej

TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
Rok. nar1987
Reg. č.5897
Body96
132

Gašparík Martin

STK SENEC
Rok. nar1996
Reg. č.8585
Body95.9
133

Grigel Roman

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1964
Reg. č.5858
Body95.63
134

Caňo Michal

STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar1994
Reg. č.7728
Body95.61
135

Kevický Andrej

STO TJ LOKOMOTÍVA BÁNOV
Rok. nar1990
Reg. č.6546
Body95.45
136

Rogos Róbert

JAVORINKA LEVOČA
Rok. nar1978
Reg. č.4605
Body94.9
137

Eštok Štefan

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar1991
Reg. č.6706
Body94.55
138

Makúch Martin

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1996
Reg. č.8982
Body94.44
139

Laczo Marcel

STK ELASTIK TRNAVA - HORNÉ OREŠANY
Rok. nar1987
Reg. č.5761
Body93.75
140

Straka Jeremiáš

STO VALČA
Rok. nar1995
Reg. č.8232
Body93.33
141

Feješ Juraj

ŠKST TOPSPIN MARGECANY
Rok. nar1964
Reg. č.2459
Body92.86
142

Vaverka Peter

TSV INGOLSTADT - UNSERHERRN
Rok. nar1987
Reg. č.10538
Body92.55
143

Bučko Róbert

MSTK LEOPOLDOV
Rok. nar1996
Reg. č.8871
Body92.19
144

Matula Jakub

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1986
Reg. č.5725
Body91.67
145

Drbiak Zdeno

TJ NIŽNÁ
Rok. nar1976
Reg. č.4343
Body91.46
146

Revaj Tichomír

ŠKST SOKOL VOJČICE
Rok. nar1984
Reg. č.5374
Body90.28
147

Pindura Filip

TTC STADTALLENDORF (GER)
Rok. nar1988
Reg. č.
Body89.09
148

Sárinec Matej

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1987
Reg. č.5939
Body88.3
149

Bella Juraj

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar1995
Reg. č.8340
Body88.29
150

Kiss Dávid

SK VYDRANY
Rok. nar1990
Reg. č.6495
Body88.21
151

Jančovič Martin

SVDJK KORBERMOOR (GER)
Rok. nar1993
Reg. č.7353
Body88.07
152

Györi Ladislav

STK VEĽKÉ UHERCE
Rok. nar1983
Reg. č.5240
Body87.88
153

Debnár Radovan

SIENDORF
Rok. nar1984
Reg. č.4677
Body87.54
154

Diko Matúš

TJ ORAVAN NÁMESTOVO
Rok. nar1998
Reg. č.9534
Body87.37
155

Rezetka Marek

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1995
Reg. č.8354
Body87.04
156

Bandík Michal

TJ NIŽNÁ
Rok. nar1992
Reg. č.7014
Body86.88
157

Repaský Peter

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1974
Reg. č.4052
Body86.38
158

Valuch Róbert

STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar1990
Reg. č.2828
Body85.71
159

Martinka Matúš

STO SPOJE BRATISLAVA
Rok. nar1981
Reg. č.11845
Body85.65
160

Törköly Pavel

STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar1959
Reg. č.8258
Body85
161

Papák Ivan

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1966
Reg. č.7313
Body84.87
162

Holický Ján

STK TEVOS DROGÉRIE PARTIZÁNSKE
Rok. nar1975
Reg. č.9534
Body84.85
163

Gajdoš Štefan

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1963
Reg. č.4631
Body84.69
164

Dandár Michal

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar1993
Reg. č.2459
Body84.64
165

Vrba František

STK IVÁNKA PRI DUNAJI
Rok. nar1985
Reg. č.5509
Body84.09
166

Šicko Marián

STK N.MESTO/VÁHOM
Rok. nar1989
Reg. č.6332
Body83.93
167

Krajčovič Jakub

SK VYDRANY
Rok. nar2000
Reg. č.10064
Body83.33
167

Letanovský Matúš

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1991
Reg. č.6726
Body83.33
167

Blcha Róbert

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1980
Reg. č.4866
Body83.33
170

Melek Milan

ŠKST ČSAD HODONÍN
Rok. nar1979
Reg. č.4680
Body83.13
171

Novotný Marek

SSV SCHLOTHEIM
Rok. nar1973
Reg. č.13078
Body83.03
172

Drinka René

STK IVÁNKA PRI DUNAJI
Rok. nar1990
Reg. č.6434
Body82.91
173

Peko Ivan

KST VIKTÓRIA TRNAVA
Rok. nar1978
Reg. č.4628
Body82.74
174

Stehlík Michal

MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
Rok. nar1994
Reg. č.7715
Body82.73
175

Machalík Peter

STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar1980
Reg. č.1143
Body82.61
176

Kováč Ján

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1961
Reg. č.1850
Body82.21
177

Gajdoš Maroš

OŠK UDAVSKÉ
Rok. nar1990
Reg. č.6571
Body81.82
178

Hudcovský Michal

MKST NOVÁ DUBNICA
Rok. nar1986
Reg. č.5660
Body81.48
179

Kuloštiak Jakub

MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar1992
Reg. č.7142
Body80.88
180

Jaššo Miroslav

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1992
Reg. č.7027
Body80.63
181

Štovčík Martin

STO MOKRANCE
Rok. nar1974
Reg. č.4069
Body80.6
182

Grega Roland

ŠK ISTER BRATISLAVA
Rok. nar1985
Reg. č.5433
Body79.64
183

Horňak Tomáš

STO VALALIKY
Rok. nar1999
Reg. č.9788
Body79.37
184

Hatvany Dominik

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1994
Reg. č.7962
Body79.3
185

Tiso Bohuslav

TZO BYTČA
Rok. nar1954
Reg. č.855
Body79.22
186

Sekáč Dominik

OŠK UDAVSKÉ
Rok. nar1991
Reg. č.6877
Body79.17
187

Belopotočan Roman

TJ TATRAN HOSTINNÉ
Rok. nar1976
Reg. č.
Body78.54
188

Pažma Lukáš

MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
Rok. nar1992
Reg. č.7084
Body77.58
189

Behul Peter

MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
Rok. nar1971
Reg. č.3484
Body77.27
190

Roba Matúš

OŠK ŠAR.MICHAĽANY
Rok. nar1997
Reg. č.8998
Body77.03
191

Pindura Tobiáš

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar2001
Reg. č.10275
Body76.6
192

Škuril Michal

GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar1982
Reg. č.5144
Body75.89
193

Truska Martin

STK VEĽKÉ UHERCE
Rok. nar1999
Reg. č.10424
Body75.64
194

Žiak Ján

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1976
Reg. č.4253
Body75.41
195

Tuhý Miloš

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1984
Reg. č.5419
Body75
196

Láni Tibor

MSTK VTJ MARTIN
Rok. nar1955
Reg. č.1019
Body74.65
197

Čukan Michal

STO KLASOV
Rok. nar1988
Reg. č.6155
Body74.6
198

Kukučka Tomáš

ŠKP PŠ KOŠICE
Rok. nar1988
Reg. č.6169
Body74.53
199

Cinkanič Daniel

STO MOKRANCE
Rok. nar1974
Reg. č.3951
Body74.47
200

Vasiľ Tibor

ŠKST TOPSPIN MARGECANY
Rok. nar1958
Reg. č.1382
Body74.44
201

Pružinec Richard

STK PC TRENČ.TEPLÁ
Rok. nar1996
Reg. č.8772
Body74.24
202

Kravec Marcel

OŠK UDAVSKÉ
Rok. nar1973
Reg. č.3817
Body73.61
203

Kveták Rastislav

ŠK ISTER BRATISLAVA
Rok. nar1977
Reg. č.4388
Body73.33
204

Macháň Roman

STK IVÁNKA PRI DUNAJI
Rok. nar1986
Reg. č.5748
Body73.22
205

Kovanič Kristián

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1996
Reg. č.8765
Body73
206

Dibala Jaroslav

MKST NOVÁ DUBNICA
Rok. nar1976
Reg. č.4327
Body72.22
207

Brodňan Matej

STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar1982
Reg. č.5064
Body72
208

Haluška Ľubomír

TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
Rok. nar1960
Reg. č.4149
Body71.88
208

Fečo Samuel

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar2001
Reg. č.10264
Body71.88
210

Ferneza Maroš

TJ NIŽNÁ
Rok. nar1990
Reg. č.6584
Body71.43
211

Fiala Peter

STK SENEC
Rok. nar1970
Reg. č.3397
Body71.38
212

Adámek Jaroslav

STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar1972
Reg. č.3721
Body71
213

Teplanský Juraj

MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar1975
Reg. č.4212
Body70.69
214

Csánó Juraj

ŠKST GABČÍKOVO
Rok. nar1992
Reg. č.7152
Body70.38
215

Péter Juraj

STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar1969
Reg. č.3300
Body70
215

Roba Peter

ŠKST TOPSPIN MARGECANY
Rok. nar1970
Reg. č.3406
Body70
217

Sisák Ľuboslav

STO VALALIKY
Rok. nar1994
Reg. č.3001
Body69.66
218

Beladič Slavomír

STO SVÄTÝ JUR
Rok. nar1973
Reg. č.855
Body69.63
219

Tomaga Ľudovít

ŠKST TOPSPIN MARGECANY
Rok. nar1970
Reg. č.3390
Body69.3
220

Rábara Marcel

MSTK LEOPOLDOV
Rok. nar1996
Reg. č.8849
Body68.95
221

Bajcura Marián

ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar1967
Reg. č.2955
Body68.89
222

Kurilla Matej

MKST NOVÁ DUBNICA
Rok. nar1993
Reg. č.7166
Body68.75
223

Barinka Karol

SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
Rok. nar1974
Reg. č.4027
Body68.71
224

Ambrózai Kristián

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1985
Reg. č.6441
Body68.46
225

Švrčina David

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1990
Reg. č.12479
Body68.18
226

Kupčík Ján

SPST DOLNÝ KUBÍN
Rok. nar1968
Reg. č.8271
Body68.08
227

Figura Radoslav

STK SENEC
Rok. nar1975
Reg. č.7337
Body68
228

Harabin Matej

1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar1998
Reg. č.6982
Body67.95
229

Letanovský Ján

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1996
Reg. č.8758
Body67.46
230

Bodík Michal

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1992
Reg. č.7197
Body67.13
231

Šagát Peter

ŠK PROFESIONÁL TRENČÍN
Rok. nar1974
Reg. č.16621
Body67.09
232

Hegedüš Michal

ŠK ISTER BRATISLAVA
Rok. nar1983
Reg. č.5214
Body67
233

Szamuel Jakub

STK N.MESTO/VÁHOM
Rok. nar1995
Reg. č.8301
Body66.67
233

Tutura Marek

STK PC TRENČ.TEPLÁ
Rok. nar1996
Reg. č.8680
Body66.67
233

Ivančo Félix

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar2003
Reg. č.10368
Body66.67
236

Brychta Eduard

ŠKST ČSAD HODONÍN
Rok. nar1992
Reg. č.2097
Body66.5
237

Bartal Mário

STK PROPRIA KÚTY
Rok. nar1997
Reg. č.9105
Body66.49
238

Néma Róbert

STK TEVOS DROGÉRIE PARTIZÁNSKE
Rok. nar1972
Reg. č.3651
Body65.38
239

Bednár Miroslav

TJ NIŽNÁ
Rok. nar1956
Reg. č.1130
Body65.33
239

Bučko Patrik

ŠKST BOŠANY
Rok. nar2000
Reg. č.10031
Body65.33
241

Mészáros Vincent

DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM
Rok. nar1990
Reg. č.6553
Body65.08
242

Kysel Martin

MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar2001
Reg. č.10202
Body64.81
243

Sleziak Patrik

STK IVÁNKA PRI DUNAJI
Rok. nar1988
Reg. č.5993
Body64.74
244

Laboš Adam

STO VALALIKY
Rok. nar1999
Reg. č.9817
Body64.71
245

Bacsó Július

STK ZBEREKO KOŠICE
Rok. nar1971
Reg. č.3604
Body64.47
246

Mikušiak Michal

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1995
Reg. č.8498
Body64.29
247

Ježo Roman

STK PC TRENČ.TEPLÁ
Rok. nar1968
Reg. č.3080
Body64.1
248

Tiso Bohuslav

TZO BYTČA
Rok. nar1976
Reg. č.855
Body64
249

Krčmárik Peter

CVČ ZLATÉ MORAVCE
Rok. nar1994
Reg. č.7932
Body63.89
250

Pavlík Marek

STK ELASTIK TRNAVA - HORNÉ OREŠANY
Rok. nar1979
Reg. č.4677
Body63.82
251

Hovanec Tomáš

ŠKP PŠ KOŠICE
Rok. nar1982
Reg. č.5093
Body63.77
252

Marček Pavol

ŠKST GABČÍKOVO
Rok. nar1976
Reg. č.4376
Body63.25
253

Begala Marian

ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar1968
Reg. č.3132
Body63.24
253

Harmady Jozef

STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
Rok. nar1981
Reg. č.4991
Body63.24
255

Sekera Tibor

KST VIKTÓRIA TRNAVA
Rok. nar1990
Reg. č.6487
Body63.22
256

Čechvala Filip

STK PC TRENČ.TEPLÁ
Rok. nar1995
Reg. č.8538
Body62.71
257

Lakatoš Jakub

MKST V. KAPUŠANY
Rok. nar1994
Reg. č.7805
Body62.67
257

Farský Peter

MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar1976
Reg. č.4304
Body62.67
259

Komorovský Róbert

AVSKÁ SLÁVIA BRNO (CZE)
Rok. nar1991
Reg. č.6840
Body62.32
260

Petráš Stanislav

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1986
Reg. č.5586
Body62.22
261

Slaninka Miroslav

TZO BYTČA
Rok. nar1967
Reg. č.3001
Body62.2
262

Stoják Dušan

ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar1981
Reg. č.4996
Body62.12
263

Szabo David

STO MOKRANCE
Rok. nar1996
Reg. č.10488
Body61.84
264

Sepeši Milan

STO VALALIKY
Rok. nar1979
Reg. č.4696
Body61.76
265

Babušík Jakub

TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
Rok. nar1996
Reg. č.8965
Body61.73
266

Somogyi Adrián

STO VEĽKÉ ÚĽANY
Rok. nar1980
Reg. č.4864
Body61.45
267

Diko Dalibor

TJ ORAVAN NÁMESTOVO
Rok. nar2002
Reg. č.10317
Body61.4
268

Mišelnický Branislav

STK ELASTIK TRNAVA - HORNÉ OREŠANY
Rok. nar1980
Reg. č.4858
Body61.37
269

Kaščák Ľubomír

JAVORINKA LEVOČA
Rok. nar1966
Reg. č.2772
Body61.24
270

Bohuš Aurel

STO VEĽKÉ ÚĽANY
Rok. nar1982
Reg. č.5147
Body61.18
271

Rajtík Tomáš

TTC BRUCK / LEITHA
Rok. nar1990
Reg. č.
Body60.86
272

Trtol Matej

MSTK KRUPINA
Rok. nar1986
Reg. č.5662
Body60.75
273

Kmeť Richard

POĽNOHOSP.TRHOVÁ HRADSKÁ
Rok. nar1975
Reg. č.
Body60.71
274

Rehák Ladislav

STK N.MESTO/VÁHOM
Rok. nar1980
Reg. č.4845
Body60.66
275

Šablatúra Michal

SF SKK EL NIŇO EHW PRAHA
Rok. nar1995
Reg. č.8318
Body60.46
276

Sýkora Juraj

KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
Rok. nar1986
Reg. č.5574
Body60.26
277

Ševčík Martin

STO SPOJE BRATISLAVA
Rok. nar1976
Reg. č.4355
Body60.11
278

Bednár Ján

STC ROHOŽNÍK
Rok. nar1986
Reg. č.5713
Body60.07
279

Závody Michal

STK 1.ZŠ VRÁBLE
Rok. nar1987
Reg. č.5833
Body60
280

Gombík Jakub

OŠK ŠAR.MICHAĽANY
Rok. nar1998
Reg. č.9603
Body59.74
281

Mryglot Ivo

1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar1964
Reg. č.2336
Body59.72
282

Maruniak Dominik

MSTK VTJ MARTIN
Rok. nar2000
Reg. č.9989
Body59.7
283

Blaho Martin

MSTK VTJ MARTIN
Rok. nar1982
Reg. č.5065
Body59.65
284

Letenay Adam

ŠK VATEK BERNOLÁKOVO
Rok. nar1990
Reg. č.6529
Body59.57
285

Klajber Adam

STO MOKRANCE
Rok. nar2003
Reg. č.10369
Body59.52
286

Stráňay Ján

MSTK VTJ MARTIN
Rok. nar1989
Reg. č.6480
Body59.09
287

Čajkovič Andrej

STO SPOJE BRATISLAVA
Rok. nar1976
Reg. č.4349
Body58.75
288

Lelkeš Richard

STO SPOJE BRATISLAVA
Rok. nar1998
Reg. č.12513
Body58.67
289

Hrčka Daniel

TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
Rok. nar1974
Reg. č.4076
Body58.57
290

Gogora Martin

STO KLASOV
Rok. nar1989
Reg. č.6351
Body57.69
291

Lörinc Gabriel

STO MOKRANCE
Rok. nar1970
Reg. č.3452
Body57.66
292

Maczeák Martin

STK SENEC
Rok. nar1985
Reg. č.5524
Body57.52
293

Vároš Juraj

STO SPOJE BRATISLAVA
Rok. nar1980
Reg. č.4903
Body57.11
294

Višenka Martin

MKST NOVÁ DUBNICA
Rok. nar1985
Reg. č.5470
Body56.67
295

Herel Pavel

STK TEVOS DROGÉRIE PARTIZÁNSKE
Rok. nar1964
Reg. č.2453
Body56.41
296

Kolodý Marcel

ŠKST SOKOL VOJČICE
Rok. nar1989
Reg. č.11570
Body56.34
297

Alexy Ján

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar1993
Reg. č.7322
Body56.13
298

Grobarčík Pavol

SPST DOLNÝ KUBÍN
Rok. nar1972
Reg. č.3722
Body56.06
299

Ferko Vladimír

MŠK ŽIAR/HRONOM
Rok. nar1986
Reg. č.5571
Body56
299

Kolodý Lukáš

ŠKST SOKOL VOJČICE
Rok. nar1988
Reg. č.6029
Body56
301

Červeň Pavol

ŠK VATEK BERNOLÁKOVO
Rok. nar1976
Reg. č.4377
Body55.85
302

Uherčík Jaroslav

MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
Rok. nar1963
Reg. č.2097
Body55.57
303

Pacalaj Mário

CVČ ZLATÉ MORAVCE
Rok. nar1992
Reg. č.7037
Body55.56
303

Brablec Michal

STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar2000
Reg. č.10061
Body55.56
305

Mičjan Milan

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1971
Reg. č.3497
Body55.31
306

Varga Miloš

TJ OSTK ŠPAČINCE
Rok. nar1975
Reg. č.4163
Body55.04
307

Serbák Igor

ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar1967
Reg. č.2881
Body55
307

Kriško Juraj

DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM
Rok. nar1979
Reg. č.16642
Body55
309

Gemeľa Šimon

TJ ORAVAN NÁMESTOVO
Rok. nar1999
Reg. č.9838
Body54.55
309

Kudrej Miloš

CVČ ZLATÉ MORAVCE
Rok. nar1995
Reg. č.8282
Body54.55
311

Kľuch Marián

LOKOMOTÍVA VRÚTKY
Rok. nar1971
Reg. č.3617
Body54.43
312

Kuruc Martin

ŠKP PŠ KOŠICE
Rok. nar1981
Reg. č.4967
Body54.39
313

Sklenár Matúš

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar1997
Reg. č.6538
Body54.17
314

Polák Šimon

STO KLASOV
Rok. nar1991
Reg. č.6728
Body53.85
315

Cisko Roman

STK ZBEREKO KOŠICE
Rok. nar1972
Reg. č.3682
Body53.62
316

Zadubenec Milan

ŠK ISTER BRATISLAVA
Rok. nar1957
Reg. č.1274
Body53.49
317

Magdziak Dárius

ŠŠK CENTRAL SVIDNÍK
Rok. nar1996
Reg. č.8724
Body53.25
318

Török Attila

POĽNOHOSP.TRHOVÁ HRADSKÁ
Rok. nar1965
Reg. č.2641
Body53.15
319

Zigo Martin

STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
Rok. nar1979
Reg. č.4753
Body53.03
320

Janček Matúš

TJ ORAVAN NÁMESTOVO
Rok. nar1995
Reg. č.14780
Body52.94
321

Takáč Roman

STO VALALIKY
Rok. nar1978
Reg. č.4669
Body52.91
322

Žitňák Jozef

SPST DOLNÝ KUBÍN
Rok. nar1989
Reg. č.6354
Body52.63
323

Čechvala Roman

STK PC TRENČ.TEPLÁ
Rok. nar1970
Reg. č.3446
Body52.27
324

Mikloš Ľudovít

STK VEĽKÉ UHERCE
Rok. nar1958
Reg. č.1471
Body52.17
325

Káčer Martin

ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar1989
Reg. č.6208
Body52.12
326

Zelinka Anton

STO MOKRANCE
Rok. nar1973
Reg. č.3946
Body52.08
327

Janík Adam

TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
Rok. nar1998
Reg. č.9640
Body52.07
328

Kucharič Martin

STK PROPRIA KÚTY
Rok. nar1978
Reg. č.4672
Body51.87
329

Zacher Róbert

STK MAGNEZIT REVÚCA -TISOVEC
Rok. nar1972
Reg. č.3746
Body51.76
330

Hanušovský Matúš

TZO BYTČA
Rok. nar1975
Reg. č.4149
Body51.57
331

Mišík Marek

STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
Rok. nar1997
Reg. č.9257
Body50.67
332

Ištok Pavol

1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar1973
Reg. č.3873
Body50.67
333

Brychta Eduard

ŠK ISTER BRATISLAVA
Rok. nar1962
Reg. č.2097
Body50.53
334

Mádel Ladislav

ŠKST ČSAD HODONÍN
Rok. nar1954
Reg. č.933
Body50.33

Zahraničný

12

Muskó Péter

SK VYDRANY
Rok. nar1979
Reg. č.11330
Body198.98
56

Hlošek Petr

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1973
Reg. č.3847
Body132.3
140

Hanicz Sándor

ŠKST GABČÍKOVO
Rok. nar1964
Reg. č.10679
Body92.95
179

Vilímovský Jiří

ŠK VATEK BERNOLÁKOVO
Rok. nar1981
Reg. č.4942
Body80.74