Nahrávam...

Muži - Január 2017

1

Wang Yang

ASTS OLYMPIA GRUDZIADZ
Rok. nar1994
Reg. č.8030
Body343.5
2

Pištej Ľubomír

SPG LINZ
Rok. nar1984
Reg. č.12476
Body315.26
3

Šereda Peter

TTC INDELAND JÜLICH
Rok. nar1984
Reg. č.5288
Body282.69
4

Bai He

ŠKST BRATISLAVA
Rok. nar1987
Reg. č.5933
Body269.1
5

Novota Samuel

SK VYDRANY
Rok. nar1992
Reg. č.6915
Body244
6

Valuch Alexander

TB/ASV REGENSTAUF
Rok. nar1996
Reg. č.8707
Body237.25
7

Illáš Erik

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1980
Reg. č.4820
Body223.12
8

Lelkeš Zoltán

SK VYDRANY
Rok. nar1988
Reg. č.6128
Body215.12
9

Kobes Kristián

ŠKST BRATISLAVA
Rok. nar1990
Reg. č.6580
Body212.1
10

Figeľ Jakub

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1992
Reg. č.6984
Body202
11

Špánik Tibor

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1999
Reg. č.9889
Body200.26
12

Bardoň Michal

EL NINO PRAHA
Rok. nar1978
Reg. č.12478
Body200
13

Péter Ingemar

KÖPINGS BTK (SWE)
Rok. nar1996
Reg. č.8883
Body195.82
14

Keinath Thomas

TTC FULDA - MABERZELL
Rok. nar1977
Reg. č.12477
Body190.95
15

Kalužný Samuel

ELISA PRAHA
Rok. nar1997
Reg. č.9167
Body187.1
16

Mego Pavol

SV SCHOTT JENA
Rok. nar1990
Reg. č.6588
Body185.35
17

Baženov Valentín

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar1985
Reg. č.5546
Body181.54
18

Petráš Pavel

MSK ČADCA
Rok. nar1983
Reg. č.5189
Body180.77
19

Rezetka Roman

ŠKST HAVÍŘOV
Rok. nar1995
Reg. č.8398
Body175
20

Gumáň Martin

DJK SPVGG EFFELTRICH (GER)
Rok. nar1985
Reg. č.1117
Body172.3
21

Jaslovský Martin

DJK SPVGG EFFELTRICH (GER)
Rok. nar1978
Reg. č.4643
Body172
22

Blažek Radoslav

MSK ČADCA
Rok. nar1987
Reg. č.5926
Body171.43
23

Gajdoš Martin

STK RYBNÍK
Rok. nar1985
Reg. č.5464
Body170.59
24

Kopányi Tomáš

KÖPINGS BTK (SWE)
Rok. nar1997
Reg. č.9266
Body169.95
25

Brat Adam

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1998
Reg. č.9661
Body167
26

Pavolka Michal

TTG NECKARBISCHOFSHEIM (GER)
Rok. nar1995
Reg. č.8335
Body164.36
27

Turček Peter

ELISA PRAHA
Rok. nar1996
Reg. č.8672
Body163
28

Zelinka Jakub

STK KOŠICE - ČAŇA
Rok. nar2000
Reg. č.9985
Body162.33
29

Jahoda Dalibor

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1975
Reg. č.4090
Body158.82
30

Kostelník Lukáš

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar1994
Reg. č.8102
Body158.52
31

Peko Štefan

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar2000
Reg. č.10030
Body155.55
32

Slováčik Andrej

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1992
Reg. č.7046
Body154.17
33

Hruška Martin

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar1991
Reg. č.6872
Body153
34

Till Juraj

STK KOŠICE - ČAŇA
Rok. nar1991
Reg. č.6699
Body152.38
35

Palček Martin

KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
Rok. nar1986
Reg. č.5634
Body150.32
36

Kaššay Andrej

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1998
Reg. č.9403
Body150
37

Ševec Jakub

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1999
Reg. č.9691
Body150
38

Ježo Martin

VFR BIRKMANNSWEILER (GER)
Rok. nar1994
Reg. č.7986
Body148.12
39

Kalužný Branislav

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1972
Reg. č.11607
Body147.62
40

Wiltschka Jozef

GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar1972
Reg. č.3676
Body146.15
41

Dragaš Saša

STO VALČA
Rok. nar1973
Reg. č.3830
Body146
42

Šereda Tomáš

STO SPOJE IVANKA
Rok. nar1979
Reg. č.4748
Body145.45
43

Hodor Michal

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1963
Reg. č.2313
Body143.11
44

Pavolka Jakub

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1998
Reg. č.9478
Body142.86
45

Senkulič Patrik

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1988
Reg. č.5984
Body140.48
46

Demír Amel

STK SENEC
Rok. nar1982
Reg. č.5148
Body140
46

Krajčík Róbert

STK RYBNÍK
Rok. nar1976
Reg. č.4368
Body140
48

Tušim Peter

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar1978
Reg. č.4546
Body139.5
49

Martinka Matúš

STO SPOJE IVANKA
Rok. nar1981
Reg. č.11845
Body139.47
50

Ježo Filip

TUS MEINERZHAGEN (GER)
Rok. nar1990
Reg. č.6459
Body138.03
51

Krkoška Peter

MSK ČADCA
Rok. nar1982
Reg. č.5074
Body136.79
52

Takáč Jakub

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1998
Reg. č.9681
Body135.15
53

Grežo Martin

ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar1977
Reg. č.4482
Body134.75
54

Bardoň Andrej

SK VYDRANY
Rok. nar1975
Reg. č.4183
Body133.87
55

Filaga Marcel

TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
Rok. nar1980
Reg. č.4843
Body133.76
56

Maják Marián

TSG 1845 HEILBRONN (GER)
Rok. nar1994
Reg. č.7941
Body133.54
57

Tonkovič Markus

STK RYBNÍK
Rok. nar1999
Reg. č.9799
Body133.33
57

Kucko Peter

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1987
Reg. č.5835
Body133.33
59

Oráč Daniel

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar2000
Reg. č.9979
Body133.09
60

Wiltschka Dávid

GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar1999
Reg. č.9754
Body132.76
61

Drábik Imrich

JAVORINKA LEVOČA
Rok. nar1978
Reg. č.4631
Body130.65
62

Vlačuška Patrik

SSV SCHLOTHEIM
Rok. nar1996
Reg. č.8688
Body128.25
63

Vejmelka Pavol

STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar1985
Reg. č.5451
Body128.13
64

Žatko Juraj

1.FC BAYREUTRH (GER)
Rok. nar1995
Reg. č.8271
Body127.16
65

Hamran Anton

STO SPOJE IVANKA
Rok. nar1982
Reg. č.5138
Body126.47
65

Gunár Jaroslav

MKST NOVÁ DUBNICA
Rok. nar1990
Reg. č.6435
Body126.47
67

Diko Dalibor

MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar2002
Reg. č.10317
Body126.09
68

Mariak Milan

MSK ČADCA
Rok. nar1985
Reg. č.5439
Body125.86
69

Kárás Dávid

SB DJK ROSENHEIM
Rok. nar1992
Reg. č.7166
Body125.18
70

Guman Stanislav

STK STARÁ ĽUBOVŇA
Rok. nar1979
Reg. č.4797
Body125
71

Baláž Michal

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1988
Reg. č.14780
Body124.97
72

Páleník Patrik

STO VALČA
Rok. nar1991
Reg. č.6692
Body124.41
73

Reho René

STK KOŠICE - ČAŇA
Rok. nar2000
Reg. č.10070
Body123.45
74

Polgári Gabriel

MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar1979
Reg. č.4715
Body123.08
75

Mudrík Juraj

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar1993
Reg. č.7277
Body122.41
76

Cyprich Radovan

MSK ČADCA
Rok. nar2000
Reg. č.9975
Body122.22
77

Poľa Peter

STK STARÁ ĽUBOVŇA
Rok. nar1970
Reg. č.3346
Body121.88
78

Machalík Ivan

TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
Rok. nar1979
Reg. č.4687
Body121
79

Pindura Tobiáš

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar2001
Reg. č.10275
Body120.37
80

Jakubec Pavol

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar1978
Reg. č.4584
Body120
81

Šesták Tomáš

STK RYBNÍK
Rok. nar1980
Reg. č.4829
Body119.7
81

Gajdoschik Adrián

TJ SOKOL LANŽHOT (CZE)
Rok. nar1993
Reg. č.7261
Body119.7
83

Král Slavomír

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1988
Reg. č.6076
Body119.57
84

Valko Pavel

STO VALČA
Rok. nar1987
Reg. č.5834
Body118.97
85

Kysel Martin

MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar2001
Reg. č.10202
Body118.18
86

Kovalík Jozef

TTC HEPPENHEIM
Rok. nar1985
Reg. č.5494
Body117.45
87

Drbiak Zdeno

TJ NIŽNÁ
Rok. nar1976
Reg. č.4343
Body116.67
88

Sačurovský Peter

SSV SCHLOTHEIM
Rok. nar1992
Reg. č.6918
Body116.46
89

Ondrejička Igor

AC ADELSDORF (GER)
Rok. nar1966
Reg. č.2736
Body116.22
90

Takáč Zdenko

STK SENEC
Rok. nar1975
Reg. č.4138
Body115.22
91

Leitner Ľubomír

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1989
Reg. č.6270
Body114
92

Cyprich Samuel

MSK ČADCA
Rok. nar2001
Reg. č.10240
Body113.64
93

Gallo Gregor

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1987
Reg. č.5884
Body112.5
94

Biró Bálint

GYŐRI ELEKTROMOS VSK (HUN)
Rok. nar1995
Reg. č.8326
Body112.34
95

Kudrec Jozef

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1987
Reg. č.5771
Body112.07
96

Cagáň Jaroslav

TJ DOLNÝ KUBÍN
Rok. nar1970
Reg. č.3358
Body110.6
97

Kočkin Peter

STK KOŠICE - ČAŇA
Rok. nar1981
Reg. č.4968
Body109.52
98

Horváth Peter

MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar1969
Reg. č.16404
Body109.09
99

Gašparík Branislav

STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar1976
Reg. č.4284
Body108.62
99

Csejtey Richard

GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar1979
Reg. č.4749
Body108.62
101

Barci Martin

TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
Rok. nar1982
Reg. č.5094
Body107.67
102

Goga Daniel

STK RYBNÍK
Rok. nar1979
Reg. č.4722
Body107.61
103

Dandár Michal

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar1993
Reg. č.7313
Body107.25
104

Páleník Ivan

STO VALČA
Rok. nar1961
Reg. č.1859
Body107.14
105

Klajber Adam

JAVORINKA LEVOČA
Rok. nar2003
Reg. č.10369
Body106.67
106

Krajči Peter

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1966
Reg. č.2715
Body105.56
107

Nagy Richard

STK SENEC
Rok. nar1970
Reg. č.3443
Body105.17
107

Hatvany Dominik

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1994
Reg. č.7962
Body105.17
109

Matiašovský Michal

STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar1982
Reg. č.5090
Body104.8
110

Dusa Miroslav

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1971
Reg. č.3555
Body104.5
111

Kubalík Miroslav

MSK ČADCA
Rok. nar1988
Reg. č.5985
Body103.85
112

Voliar Ľuboš

MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar1978
Reg. č.4661
Body103.57
113

Hudcovský Michal

MKST NOVÁ DUBNICA
Rok. nar1986
Reg. č.5660
Body103.13
114

Mihálik Slavomír

MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar1981
Reg. č.4982
Body103.07
115

Jirásek Michal

TTZ SPONETA
Rok. nar1980
Reg. č.12485
Body102.03
116

Dzelinskij Andrej

STK KOŠICE - ČAŇA
Rok. nar1964
Reg. č.2468
Body101.78
117

Harabin Matej

1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar1998
Reg. č.9472
Body101.72
117

Šimunek Marek

GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar1990
Reg. č.6441
Body101.72
119

Sárinec Matej

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1987
Reg. č.5939
Body101.61
120

Haky Marek

STK STARÁ ĽUBOVŇA
Rok. nar1995
Reg. č.8559
Body101.52
121

Valuch Róbert

STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar1966
Reg. č.2828
Body100.28
122

Lipták Andrej

STO SPOJE IVANKA
Rok. nar1979
Reg. č.9998
Body100
123

Truska Martin

STK VEĽKÉ UHERCE
Rok. nar1999
Reg. č.10424
Body100
123

Majerčík Ľubomír

MŠK ŽIAR/HRONOM
Rok. nar1974
Reg. č.4002
Body100
123

Kuloštiak Jakub

MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar1992
Reg. č.7142
Body100
123

Mryglot Ivo

1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar1964
Reg. č.2336
Body100
123

Kiss Dávid

SK VYDRANY
Rok. nar1990
Reg. č.6495
Body100
128

Hermann Branislav

STK MALÉ CHLIEVANY
Rok. nar1977
Reg. č.4445
Body100
129

Ozorák Štefan

TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
Rok. nar1975
Reg. č.4104
Body99.39
130

Mráz Peter

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1983
Reg. č.5205
Body98.48
131

Roba Peter

1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
Rok. nar1970
Reg. č.3406
Body98.39
132

Brnčal Michal

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1993
Reg. č.7531
Body98
132

Kapusta Marián

MSK ČADCA
Rok. nar1976
Reg. č.4272
Body98.28
134

Stehlík Michal

MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
Rok. nar1994
Reg. č.7715
Body98
135

Poliaček Vladimír

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar1981
Reg. č.5032
Body96.98
136

Vrba František

STO SPOJE IVANKA
Rok. nar1985
Reg. č.5509
Body96.67
137

Drobný Jakub

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1994
Reg. č.7817
Body96.15
138

Debnár Radovan

SIENDORF
Rok. nar1984
Reg. č.12491
Body95.95
139

Dubec Tomáš

JAVORINKA LEVOČA
Rok. nar1996
Reg. č.8745
Body95.45
140

Diko Matúš

TJ ORAVAN NÁMESTOVO
Rok. nar1998
Reg. č.9534
Body95.24
141

Rezetka Marek

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1995
Reg. č.8354
Body95.16
142

Gajdoš Štefan

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1963
Reg. č.2251
Body93.48
143

Štovčík Martin

STO MOKRANCE
Rok. nar1974
Reg. č.4069
Body93.1
144

Pilarčík Jozef

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1976
Reg. č.4314
Body92.66
145

Kučera Andrej

STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar1978
Reg. č.4600
Body92.42
146

Bandík Michal

TJ NIŽNÁ
Rok. nar1992
Reg. č.7014
Body91.94
147

Pindura Filip

TTC STADTALLENDORF (GER)
Rok. nar1988
Reg. č.
Body91.6
148

Halás Miroslav

STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar1980
Reg. č.4846
Body91.53
149

Fečo Samuel

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar2001
Reg. č.10264
Body90.63
150

Bednár Miroslav

TJ NIŽNÁ
Rok. nar1956
Reg. č.1130
Body90
150

Blcha Róbert

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1980
Reg. č.4866
Body90
150

Jančí Vladimír

MSK MALACKY
Rok. nar1973
Reg. č.13907
Body90
150

Behul Peter

MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
Rok. nar1971
Reg. č.3484
Body90
154

Eštok Štefan

SSV SCHLOTHEIM
Rok. nar1991
Reg. č.6706
Body89.82
155

Kukučka Tomáš

ŠKP PŠ KOŠICE
Rok. nar1988
Reg. č.6169
Body89.74
156

Makúch Martin

TJ NIŽNÁ
Rok. nar1996
Reg. č.8982
Body89.72
157

Laczo Marcel

STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar1987
Reg. č.5761
Body89.06
158

Sekáč Dominik

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar1991
Reg. č.6877
Body88.71
159

Ivančo Félix

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar2003
Reg. č.10368
Body88.5
160

Rogos Róbert

MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar1978
Reg. č.4605
Body88.1
161

Kajanek Emil

MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar1973
Reg. č.3883
Body88
162

Vaverka Peter

TSV INGOLSTADT - UNSERHERRN
Rok. nar1987
Reg. č.5910
Body87.92
163

Jakubec Dávid

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1997
Reg. č.9195
Body87.5
163

Mišelnický Branislav

STK ELASTIK TRNAVA
Rok. nar1980
Reg. č.4858
Body87.5
165

Valuch Róbert

STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar1990
Reg. č.2828
Body85.71
166

Kárás Andrej

TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
Rok. nar1987
Reg. č.5897
Body85.12
166

Fekete František

STK ZBEREKO KOŠICE
Rok. nar1974
Reg. č.4042
Body84.62
168

Machalík Peter

STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar1980
Reg. č.1143
Body84.48
169

Vími Roland

STK BLATNÉ
Rok. nar1969
Reg. č.3245
Body84.29
170

Bella Juraj

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar1995
Reg. č.8340
Body83.88
171

Jančovič Martin

SV HAIMING
Rok. nar1993
Reg. č.7353
Body83.67
172

Gašparík Martin

STK SENEC
Rok. nar1996
Reg. č.8585
Body83.33
173

Bučko Róbert

MSTK LEOPOLDOV
Rok. nar1996
Reg. č.8871
Body83.18
174

Kmeť Richard

POĽNOHOSP.TRHOVÁ HRADSKÁ
Rok. nar1975
Reg. č.
Body83.1
175

Štúň Štefan

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1990
Reg. č.6552
Body82.86
176

Repaský Peter

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1974
Reg. č.4052
Body82.06
177

Bučko Patrik

ŠKST BOŠANY
Rok. nar2000
Reg. č.10031
Body82.05
178

Péter Niklas

STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar1998
Reg. č.9585
Body81.82
179

Papák Ivan

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1966
Reg. č.2837
Body81.63
180

Turian Anton

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1979
Reg. č.4733
Body81.4
181

Feješ Juraj

JAVORINKA LEVOČA
Rok. nar1964
Reg. č.2459
Body81.25
182

Tuhý Miloš

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1984
Reg. č.5419
Body80.77
183

Holický Ján

STK TEVOS DROGÉRIE PARTIZÁNSKE
Rok. nar1975
Reg. č.4189
Body80.56
184

Brodňan Matej

STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar1982
Reg. č.5064
Body80
184

Dráb Matúš

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar2002
Reg. č.12203
Body80
184

Barkáč Milan

STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar1989
Reg. č.6296
Body80
187

Ježo Roman

STK PC TRENČ.TEPLÁ
Rok. nar1968
Reg. č.3080
Body79.95
188

Novotný Marek

SSV SCHLOTHEIM
Rok. nar1973
Reg. č.13078
Body79.88
189

Maruniak Dominik

MSTK VTJ MARTIN
Rok. nar2000
Reg. č.9989
Body79.55
190

Revaj Tichomír

ŠKST SOKOL VOJČICE
Rok. nar1984
Reg. č.5374
Body79.49
190

Györi Ladislav

STK VEĽKÉ UHERCE
Rok. nar1983
Reg. č.5240
Body79.49
192

Krajčovič Jakub

SK VYDRANY
Rok. nar2000
Reg. č.10064
Body79.42
193

Letanovský Matúš

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1991
Reg. č.6726
Body79.16
194

Dibala Jaroslav

MKST NOVÁ DUBNICA
Rok. nar1976
Reg. č.4327
Body79.03
195

Melek Milan

ŠKST ČSAD HODONÍN
Rok. nar1979
Reg. č.4680
Body78.97
196

Straka Jeremiáš

STO VALČA
Rok. nar1995
Reg. č.8232
Body78.79
197

Peko Ivan

KST VIKTÓRIA TRNAVA
Rok. nar1978
Reg. č.4628
Body78.6
198

Ferneza Maroš

TJ NIŽNÁ
Rok. nar1990
Reg. č.6584
Body78.57
198

Matula Jakub

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1986
Reg. č.5725
Body78.57
198

Mičjan Milan

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1971
Reg. č.3497
Body78.57
201

Kováč Ján

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1961
Reg. č.1850
Body78.1
202

Gajdoš Maroš

OŠK UDAVSKÉ
Rok. nar1990
Reg. č.6571
Body77.73
203

Lakatoš Jakub

MKST V. KAPUŠANY
Rok. nar1994
Reg. č.7805
Body76.92
204

Urban Miroslav

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1973
Reg. č.3886
Body76.32
205

Kurilla Matej

SK VYDRANY
Rok. nar1993
Reg. č.7559
Body76
206

Cinkanič Daniel

STO MOKRANCE
Rok. nar1974
Reg. č.3951
Body75.86
207

Babušík Jakub

TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
Rok. nar1996
Reg. č.8965
Body75.61
208

Varga Miloš

MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
Rok. nar1975
Reg. č.4163
Body75
208

Jaššo Miroslav

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1992
Reg. č.7027
Body75
208

Janík Adam

STK PC TRENČ.TEPLÁ
Rok. nar1998
Reg. č.9640
Body75
208

Sklenár Matúš

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar1997
Reg. č.9264
Body75
208

Veis Matúš

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1999
Reg. č.9709
Body75
208

Grigel Roman

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1964
Reg. č.5858
Body75
214

Ševčík Martin

STO SPOJE IVANKA
Rok. nar1976
Reg. č.4355
Body74.38
215

Horňak Tomáš

STO VALALIKY
Rok. nar1999
Reg. č.9788
Body74.36
216

Rábara Marcel

MSTK LEOPOLDOV
Rok. nar1996
Reg. č.8849
Body74.09
217

Turek Tomáš

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1999
Reg. č.9870
Body74.07
218

Hubaľ Peter

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar1997
Reg. č.9041
Body74
219

Petráš Stanislav

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1986
Reg. č.5586
Body73.81
220

Pažma Lukáš

MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
Rok. nar1992
Reg. č.7084
Body73.7
221

Teplanský Juraj

TJ ORAVSKÁ LESNÁ
Rok. nar1975
Reg. č.4212
Body73.68
222

Krupanský Lukáš

SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
Rok. nar1997
Reg. č.9322
Body73.33
223

Laboš Adam

STO VALALIKY
Rok. nar1999
Reg. č.9817
Body73.22
224

Bodík Michal

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1992
Reg. č.7197
Body72.73
225

Malast Martin

MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
Rok. nar1992
Reg. č.7153
Body72.22
225

Cisko Roman

STK ZBEREKO KOŠICE
Rok. nar1972
Reg. č.3682
Body72.22
227

Kacvinský Jozef

STO VALALIKY
Rok. nar1986
Reg. č.5710
Body71.88
228

Žiak Ján

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1976
Reg. č.4253
Body71.64
229

Bacsó Július

STO MOKRANCE
Rok. nar1971
Reg. č.3604
Body71.05
229

Vilga Filip

STO VALČA
Rok. nar1992
Reg. č.7104
Body71.05
230

Kveták Rastislav

ŠK ISTER BRATISLAVA
Rok. nar1977
Reg. č.4388
Body70.56
232

Pružinec Richard

STK PC TRENČ.TEPLÁ
Rok. nar1996
Reg. č.8772
Body70.53
233

John Marek

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar2000
Reg. č.10097
Body70

Zahraničný

9

Didukh Oleksandr

SK VYDRANY
Rok. nar1982
Reg. č.14050
Body202.12
14

Sadílek Tomáš

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1975
Reg. č.14070
Body189.47
25

Muskó Péter

SK VYDRANY
Rok. nar1979
Reg. č.11330
Body163.89
70

Podsiadlo Maciej

TJ NIŽNÁ
Rok. nar1989
Reg. č.14509
Body125
121

Hlošek Petr

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1973
Reg. č.3847
Body100.5
175

Hanicz Sándor

ŠKST GABČÍKOVO
Rok. nar1964
Reg. č.10679
Body82.5
202

Schmeidl Péter

TTC BAKA
Rok. nar1972
Reg. č.13253
Body77.5
233

Vilímovský Jiří

ŠK VATEK BERNOLÁKOVO
Rok. nar1981
Reg. č.4942
Body70