Nahrávam...

Muži - Január 2016

1

Wang Yang

ASTS OLYMPIA GRUDZIADZ
Rok. nar1994
Reg. č.8030
Body330
2

Pištej Ľubomír

DTJ HRADEC KRÁLOVÉ
Rok. nar1984
Reg. č.12476
Body310.54
3

Šereda Peter

DTJ HRADEC KRÁLOVÉ
Rok. nar1984
Reg. č.5288
Body279.99
4

Keinath Thomas

TTC FULDA - MABERZELL
Rok. nar1997
Reg. č.12477
Body244
5

Bai He

SF SKK EL NIŇO EHW PRAHA
Rok. nar1987
Reg. č.9709
Body240
6

Lelkeš Zoltán

SK VYDRANY
Rok. nar1988
Reg. č.6128
Body216.5
7

Bardoň Michal

MUHLHAUSEN
Rok. nar1978
Reg. č.12478
Body210
8

Novota Samuel

SK VYDRANY
Rok. nar1992
Reg. č.6915
Body207.33
9

Illáš Erik

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1980
Reg. č.4820
Body198
10

Valuch Alexander

TB/ASV REGENSTAUF
Rok. nar1996
Reg. č.8707
Body196.63
11

Péter Ingemar

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1996
Reg. č.8883
Body192.96
12

Figeľ Jakub

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1992
Reg. č.6984
Body188.33
13

Kobes Kristián

SF SKK EL NIŇO EHW PRAHA
Rok. nar1990
Reg. č.6580
Body187
14

Gumáň Martin

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1985
Reg. č.1117
Body184.62
15

Brat Adam

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1998
Reg. č.9661
Body184.35
16

Truksa Jaromír

WIENER NEUDORF
Rok. nar1971
Reg. č.3600
Body177.41
17

Baženov Valentín

SK POLSTRAV BYSTRIČANY
Rok. nar1985
Reg. č.10329
Body176.86
18

Tušim Peter

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar1978
Reg. č.4546
Body173.43
19

Kalužný Samuel

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1997
Reg. č.10459
Body172.57
20

Špánik Tibor

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1999
Reg. č.10460
Body171.26
21

Pavolka Michal

IFK VISBY
Rok. nar1995
Reg. č.8335
Body169.85
22

Palček Martin

KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
Rok. nar1986
Reg. č.5634
Body166.56
23

Blažek Radoslav

MSK ČADCA
Rok. nar1987
Reg. č.5926
Body164.29
24

Jaslovský Martin

DJK SPVGG EFFELTRICH (GER)
Rok. nar1978
Reg. č.4643
Body161.5
25

Mego Pavol

SSV SCHLOTHEIM
Rok. nar1990
Reg. č.6588
Body161
26

Rezetka Roman

ŠKST HAVÍŘOV
Rok. nar1995
Reg. č.8398
Body160
27

Slováčik Andrej

GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar1992
Reg. č.7046
Body158.62
28

Petráš Pavel

MSK ČADCA
Rok. nar1983
Reg. č.5189
Body158.06
29

Wiltschka Jozef

GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar1972
Reg. č.3676
Body157.14
30

Kopányi Tomáš

TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
Rok. nar1997
Reg. č.9266
Body155
31

Peko Štefan

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar2000
Reg. č.10030
Body154.55
32

Mucha Matej

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1993
Reg. č.7501
Body153.82
33

Kalužný Branislav

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1972
Reg. č.11607
Body153.07
34

Jahoda Dalibor

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1975
Reg. č.4090
Body152.17
35

Konrád Peter

UNION EPW QUARZSANDE WAIZENKIRCHEN
Rok. nar1965
Reg. č.10978
Body151.64
36

Krkoška Peter

MSK ČADCA
Rok. nar1982
Reg. č.10446
Body151.56
37

Guman Stanislav

STK STARÁ ĽUBOVŇA
Rok. nar1979
Reg. č.4797
Body150
38

Grežo Martin

ŠKST KARLOVA VES
Rok. nar1977
Reg. č.4482
Body149.3
39

Maják Marián

TTC ODENHEIM
Rok. nar1994
Reg. č.7941
Body147.97
40

Kostelník Lukáš

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar1994
Reg. č.8102
Body147.83
41

Hruška Martin

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar1991
Reg. č.8335
Body147.45
42

Kaššay Andrej

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1998
Reg. č.10030
Body146.15
43

Kárás Dávid

TTC Lampertheim
Rok. nar1992
Reg. č.7166
Body146
44

Šereda Tomáš

STK IVÁNKA PRI DUNAJI
Rok. nar1979
Reg. č.4748
Body145
45

Till Juraj

STK KOŠICE - ČAŇA
Rok. nar1991
Reg. č.6699
Body144.33
46

Ježo Martin

SK POLSTRAV BYSTRIČANY
Rok. nar1994
Reg. č.7986
Body144.13
47

Filaga Marcel

TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
Rok. nar1980
Reg. č.4843
Body141.91
48

Hodor Michal

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1963
Reg. č.2313
Body141.18
49

Oráč Daniel

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar2000
Reg. č.9979
Body140.1
50

Vlačuška Patrik

SSV SCHLOTHEIM
Rok. nar1996
Reg. č.2772
Body139.5
51

Turček Peter

SF SKK EL NIŇO EHW PRAHA
Rok. nar1996
Reg. č.8672
Body139.1
52

Baláž Michal

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1988
Reg. č.14780
Body138.47
53

Ježo Filip

SK POLSTRAV BYSTRIČANY
Rok. nar1990
Reg. č.6459
Body138.36
54

Gunár Jaroslav

MKST NOVÁ DUBNICA
Rok. nar1990
Reg. č.6435
Body137.5
55

Žatko Juraj

STO TJ LOKOMOTÍVA BÁNOV
Rok. nar1995
Reg. č.8271
Body137
56

Šesták Tomáš

STK RYBNÍK
Rok. nar1980
Reg. č.4829
Body135.71
57

Poľa Peter

STK STARÁ ĽUBOVŇA
Rok. nar1970
Reg. č.3346
Body134.62
58

Bezúr Tomáš

STO VALČA
Rok. nar1989
Reg. č.6227
Body134.38
59

Reho René

STK KOŠICE - ČAŇA
Rok. nar2000
Reg. č.10070
Body134.33
60

Tonkovič Markus

STK RYBNÍK
Rok. nar1999
Reg. č.9799
Body133.25
61

Drábik Imrich

JAVORINKA LEVOČA
Rok. nar1978
Reg. č.4631
Body132.76
62

Zelinka Jakub

STK KOŠICE - ČAŇA
Rok. nar2000
Reg. č.9985
Body132.65
63

Gajdoschik Adrián

SK VYDRANY
Rok. nar1993
Reg. č.7261
Body132.63
64

Dragaš Saša

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1973
Reg. č.3830
Body131
65

Senkulič Patrik

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1988
Reg. č.5984
Body130.77
66

Kovalík Jozef

TTC POV.BYSTRICA
Rok. nar1985
Reg. č.5494
Body130.14
67

Pavolka Jakub

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1998
Reg. č.9478
Body130
68

Horváth Peter

MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar1969
Reg. č.16404
Body128.95
69

Wiltschka Dávid

GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar1999
Reg. č.9754
Body127.27
70

Ševec Jakub

MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar1999
Reg. č.9691
Body127
71

Leitner Ľubomír

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1989
Reg. č.6270
Body125.93
72

Mudrík Juraj

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar1993
Reg. č.7277
Body125.76
72

Biró Bálint

GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar1995
Reg. č.8326
Body125.76
74

Gallo Gregor

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1987
Reg. č.5884
Body125
75

Gajdoš Martin

STK RYBNÍK
Rok. nar1985
Reg. č.5464
Body123.33
76

Valko Pavel

STO VALČA
Rok. nar1987
Reg. č.5834
Body123.08
77

Cagáň Jaroslav

STO VALČA
Rok. nar1970
Reg. č.3358
Body122.55
78

Sačurovský Peter

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1992
Reg. č.6918
Body122.41
78

Barci Martin

STO TJ LOKOMOTÍVA BÁNOV
Rok. nar1982
Reg. č.3847
Body122.41
80

Hrádel Jakub

SK POLSTRAV BYSTRIČANY
Rok. nar1992
Reg. č.7113
Body121.23
81

Páleník Patrik

STO VALČA
Rok. nar1991
Reg. č.3497
Body121
82

Kucko Peter

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1987
Reg. č.5586
Body120.97
83

Goga Daniel

STK RYBNÍK
Rok. nar1979
Reg. č.5419
Body119.23
84

Takáč Jakub

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1998
Reg. č.3676
Body118.97
85

Nagy Richard

STK SENEC
Rok. nar1970
Reg. č.3443
Body118.78
85

Vejmelka Pavol

STK ELASTIK TRNAVA - HORNÉ OREŠANY
Rok. nar1985
Reg. č.5451
Body118.78
87

Polgári Gabriel

MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar1979
Reg. č.4715
Body117.86
88

Valuch Róbert

MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar1966
Reg. č.2828
Body117.39
89

Ondrejička Igor

SK VYDRANY
Rok. nar1966
Reg. č.2736
Body116.67
90

Kokeš Ľubomír

GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar1959
Reg. č.1627
Body116.43
91

Krajčík Róbert

STK RYBNÍK
Rok. nar1976
Reg. č.4368
Body116.22
92

Haky Marek

STK STARÁ ĽUBOVŇA
Rok. nar1995
Reg. č.8559
Body115.79
93

Csejtey Richard

GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar1979
Reg. č.4749
Body115.52
94

Urban Miroslav

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1973
Reg. č.3886
Body113.33
95

Mráz Peter

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1983
Reg. č.5205
Body113.16
96

Jirásek Michal

SSV LANDSBERG
Rok. nar1980
Reg. č.12485
Body113.05
97

Machalík Ivan

TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
Rok. nar1979
Reg. č.4687
Body112.5
98

Kudrec Jozef

ŠKST TOPSPIN MARGECANY
Rok. nar1987
Reg. č.5771
Body112.07
98

Gašparík Branislav

KST ZENTIVA HLOHOVEC
Rok. nar1976
Reg. č.4284
Body112.07
100

Ozorák Štefan

TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
Rok. nar1975
Reg. č.4104
Body111.54
101

Bardoň Andrej

SK VYDRANY
Rok. nar1975
Reg. č.4183
Body111.29
101

Caňo Michal

STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar1994
Reg. č.7728
Body111.29
103

Palovčík Martin

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1986
Reg. č.5744
Body111.14
104

Páleník Ivan

STO VALČA
Rok. nar1961
Reg. č.1859
Body110.87
105

Matiašovský Michal

STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar1982
Reg. č.5090
Body110.61
106

Lipták Andrej

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1979
Reg. č.9998
Body110
107

Drobný Jakub

STK RYBNÍK
Rok. nar1994
Reg. č.7817
Body108.33
108

Jakubec Dávid

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1997
Reg. č.4376
Body107.67
109

Szemes Attila

GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar1967
Reg. č.2929
Body107.58
110

Mihálik Slavomír

MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar1981
Reg. č.4982
Body106.67
111

Kapusta Marián

MSK ČADCA
Rok. nar1976
Reg. č.4272
Body106.25
111

Poliaček Vladimír

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar1981
Reg. č.5032
Body106.52
113

Takáč Zdenko

STK SENEC
Rok. nar1975
Reg. č.4138
Body106
114

Mariak Milan

MSK ČADCA
Rok. nar1985
Reg. č.5439
Body105.17
115

Ševec Mikuláš

MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Rok. nar1995
Reg. č.8251
Body104.35
116

Šimunek Marek

STO TJ LOKOMOTÍVA BÁNOV
Rok. nar1990
Reg. č.6441
Body104.17
117

Péter Niklas

STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar1998
Reg. č.9585
Body103.13
118

Kočkin Peter

STK KOŠICE - ČAŇA
Rok. nar1981
Reg. č.4968
Body102.17
119

Cyprich Radovan

MSK ČADCA
Rok. nar2000
Reg. č.9975
Body102
120

Krajči Peter

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1966
Reg. č.2715
Body101.61
121

Dubec Tomáš

JAVORINKA LEVOČA
Rok. nar1996
Reg. č.8745
Body101.52
121

Kubalík Miroslav

MSK ČADCA
Rok. nar1988
Reg. č.5985
Body101.52
123

Halás Miroslav

STK ELASTIK TRNAVA - HORNÉ OREŠANY
Rok. nar1980
Reg. č.4846
Body101.42
124

Grigel Roman

ŠK ŠOG NITRA
Rok. nar1964
Reg. č.5858
Body100.66
125

Kevický Andrej

STO TJ LOKOMOTÍVA BÁNOV
Rok. nar1990
Reg. č.6546
Body100
125

Dusa Miroslav

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1971
Reg. č.3555
Body100
127

Voliar Ľuboš

MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
Rok. nar1978
Reg. č.4661
Body98.15
128

Matula Jakub

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1986
Reg. č.6169
Body98
129

Vaverka Peter

TSV INGOLSTADT - UNSERHERRN
Rok. nar1987
Reg. č.12481
Body97.42
130

Majerčík Ľubomír

MŠK ŽIAR/HRONOM
Rok. nar1974
Reg. č.12485
Body97.22
131

Kučera Andrej

STK ELASTIK TRNAVA - HORNÉ OREŠANY
Rok. nar1978
Reg. č.6047
Body96.67
132

Makúch Martin

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1996
Reg. č.12489
Body95.83
133

Eštok Štefan

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar1991
Reg. č.4643
Body95.29
134

Král Slavomír

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1988
Reg. č.12482
Body94
135

Pindura Filip

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1988
Reg. č.9575
Body93.78
136

Gašparík Martin

STK SENEC
Rok. nar1996
Reg. č.8707
Body93.75
137

Hudec Lukáš

MURCIA
Rok. nar1985
Reg. č.12479
Body93.67
138

Pilarčík Jozef

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1976
Reg. č.4314
Body93.33
138

Sárinec Matej

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1987
Reg. č.5939
Body93.33
140

Jančovič Martin

SVDJK KORBERMOOR (GER)
Rok. nar1993
Reg. č.7353
Body92.71
141

Ružbarský Martin

JAVORINKA LEVOČA
Rok. nar1988
Reg. č.5995
Body92.42
142

Adámek Michal

STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar1995
Reg. č.8212
Body92.32
143

Debnár Radovan

SIENDORF
Rok. nar1984
Reg. č.12491
Body92.15
144

Melek Milan

ŠKST ČSAD HODONÍN
Rok. nar1979
Reg. č.151
Body92.11
144

Feješ Juraj

ŠKST TOPSPIN MARGECANY
Rok. nar1964
Reg. č.2459
Body92.11
146

Diko Matúš

TJ ORAVAN NÁMESTOVO
Rok. nar1998
Reg. č.9534
Body91.48
147

Roba Peter

ŠKST TOPSPIN MARGECANY
Rok. nar1970
Reg. č.3406
Body91.34
148

Repaský Peter

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1974
Reg. č.4052
Body90.92
149

Kárás Andrej

TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
Rok. nar1987
Reg. č.5897
Body90.91
150

Barkáč Milan

STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar1989
Reg. č.6296
Body89.39
151

Revaj Tichomír

ŠKST SOKOL VOJČICE
Rok. nar1984
Reg. č.5374
Body88.89
152

Rogos Róbert

JAVORINKA LEVOČA
Rok. nar1978
Reg. č.4605
Body88.46
153

Drbiak Zdeno

TJ NIŽNÁ
Rok. nar1976
Reg. č.4343
Body88.37
154

Sekáč Dominik

OŠK UDAVSKÉ
Rok. nar1991
Reg. č.6877
Body87.88
154

Šicko Marián

STK N.MESTO/VÁHOM
Rok. nar1989
Reg. č.6332
Body87.88
156

Letanovský Matúš

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1991
Reg. č.6726
Body87.5
156

Brnčal Michal

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1993
Reg. č.7531
Body87.5
156

Krajčovič Jakub

SK VYDRANY
Rok. nar2000
Reg. č.10064
Body87.5
159

Novotný Marek

SSV SCHLOTHEIM
Rok. nar1973
Reg. č.13078
Body87.4
160

Straka Jeremiáš

STO VALČA
Rok. nar1995
Reg. č.8232
Body87.34
161

Peko Ivan

KST VIKTÓRIA TRNAVA
Rok. nar1978
Reg. č.4628
Body87.09
162

Kováč Ján

GEOLÓG ROŽŇAVA
Rok. nar1961
Reg. č.1850
Body86.54
163

Dzelinskij Andrej

STK KOŠICE - ČAŇA
Rok. nar1964
Reg. č.2468
Body86.36
163

Vrba František

STK IVÁNKA PRI DUNAJI
Rok. nar1985
Reg. č.5509
Body86.36
165

Valuch Róbert

STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar1990
Reg. č.2828
Body84.97
166

Györi Ladislav

STK VEĽKÉ UHERCE
Rok. nar1983
Reg. č.5240
Body84.85
167

Bandík Michal

TJ NIŽNÁ
Rok. nar1992
Reg. č.7014
Body84.72
168

Gajdoš Štefan

ŠKST MICHALOVCE
Rok. nar1963
Reg. č.2251
Body84.48
169

Gajdoš Maroš

OŠK UDAVSKÉ
Rok. nar1990
Reg. č.6571
Body84.21
170

Martinka Matúš

STO SPOJE BRATISLAVA
Rok. nar1981
Reg. č.11845
Body83.75
171

Törköly Pavel

STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar1959
Reg. č.1485
Body83.33
171

Kuloštiak Jakub

MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar1992
Reg. č.7142
Body83.33
173

Papák Ivan

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1966
Reg. č.2837
Body82.82
174

Belopotočan Roman

TJ TATRAN HOSTINNÉ
Rok. nar1976
Reg. č.
Body82.67
175

Hudcovský Michal

MKST NOVÁ DUBNICA
Rok. nar1986
Reg. č.5660
Body82.14
176

Machalík Peter

STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar1980
Reg. č.1143
Body81.25
177

Žiak Ján

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1976
Reg. č.4253
Body81.08
178

Dandár Michal

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
Rok. nar1993
Reg. č.7313
Body80.95
179

Laczo Marcel

STK ELASTIK TRNAVA - HORNÉ OREŠANY
Rok. nar1987
Reg. č.5761
Body80.77
180

Holický Ján

STK TEVOS DROGÉRIE PARTIZÁNSKE
Rok. nar1975
Reg. č.4189
Body80.56
181

Hatvany Dominik

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1994
Reg. č.7962
Body80.43
182

Bella Juraj

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
Rok. nar1995
Reg. č.8340
Body80.1
183

Vasiľ Tibor

ŠKST TOPSPIN MARGECANY
Rok. nar1958
Reg. č.1382
Body80
183

Pindura Tobiáš

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar2001
Reg. č.10275
Body80
185

Bučko Róbert

MSTK LEOPOLDOV
Rok. nar1996
Reg. č.8871
Body79.74
186

Čukan Michal

STO KLASOV
Rok. nar1988
Reg. č.6155
Body79.49
187

Láni Tibor

MSTK VTJ MARTIN
Rok. nar1955
Reg. č.1019
Body79.41
188

Brodňan Matej

STK SOKOL STRÁNSKE
Rok. nar1982
Reg. č.5064
Body79.03
189

Grega Roland

ŠK ISTER BRATISLAVA
Rok. nar1985
Reg. č.5433
Body78.64
190

Škuril Michal

GASTO METALFIN GALANTA
Rok. nar1982
Reg. č.5144
Body77.78
191

Kiss Dávid

SK VYDRANY
Rok. nar1990
Reg. č.6495
Body77.59
192

Stehlík Michal

MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
Rok. nar1994
Reg. č.7715
Body77.5
193

Horňak Tomáš

STO VALALIKY
Rok. nar1999
Reg. č.9788
Body76.92
193

Truska Martin

STK VEĽKÉ UHERCE
Rok. nar1999
Reg. č.10424
Body76.92
193

Cinkanič Daniel

STO MOKRANCE
Rok. nar1974
Reg. č.3951
Body76.92
196

Bajcura Marián

ŠKST HUMENNÉ
Rok. nar1967
Reg. č.2955
Body75.76
197

Behul Peter

MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
Rok. nar1971
Reg. č.3484
Body75.71
198

Fiala Peter

STK SENEC
Rok. nar1970
Reg. č.3397
Body75.14
199

Štovčík Martin

STO MOKRANCE
Rok. nar1974
Reg. č.4069
Body75
200

Adámek Jaroslav

STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar1972
Reg. č.3721
Body74.74
201

Teplanský Juraj

MSTK TVRDOŠÍN
Rok. nar1975
Reg. č.3617
Body74.41
202

Kukučka Tomáš

ŠKP PŠ KOŠICE
Rok. nar1988
Reg. č.6169
Body74.29
203

Macháň Roman

STK IVÁNKA PRI DUNAJI
Rok. nar1986
Reg. č.5748
Body74.24
204

Rezetka Marek

ŠKST ENERGODATA ŽILINA
Rok. nar1995
Reg. č.8354
Body74.14
204

Blcha Róbert

ŠKST RUŽOMBEROK
Rok. nar1980
Reg. č.4866
Body74.14
206

Tiso Bohuslav

TZO BYTČA
Rok. nar1954
Reg. č.855
Body73.81
207

Roba Matúš

OŠK ŠAR.MICHAĽANY
Rok. nar1997
Reg. č.8998
Body73.68
208

Sisák Ľuboslav

STO VALALIKY
Rok. nar1994
Reg. č.7685
Body73.33
209

Beladič Slavomír

STO SVÄTÝ JUR
Rok. nar1973
Reg. č.3793
Body73.29
210

Mičjan Milan

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1971
Reg. č.3497
Body72.73
211

Kovanič Kristián

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1996
Reg. č.8765
Body72.22
212

Ambrózai Kristián

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1985
Reg. č.5505
Body72.07
213

Kmeť Richard

POĽNOHOSP.TRHOVÁ HRADSKÁ
Rok. nar1975
Reg. č.
Body72.05
214

Harmady Jozef

STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
Rok. nar1981
Reg. č.4991
Body71.88
214

Figura Radoslav

STK SENEC
Rok. nar1975
Reg. č.4236
Body71.88
216

Kravec Marcel

OŠK UDAVSKÉ
Rok. nar1973
Reg. č.3817
Body71.79
216

Bacsó Július

STK ZBEREKO KOŠICE
Rok. nar1971
Reg. č.3604
Body71.79
218

Švrčina David

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Rok. nar1990
Reg. č.6538
Body71.77
219

Péter Juraj

STK LUČENEC - KALINOVO
Rok. nar1969
Reg. č.3300
Body71.74
220

Kupčík Ján

SPST DOLNÝ KUBÍN
Rok. nar1968
Reg. č.8229
Body71.67
221

Šagát Peter

ŠK PROFESIONÁL TRENČÍN
Rok. nar1974
Reg. č.16621
Body70.62
222

Bartal Mário

STK PROPRIA KÚTY
Rok. nar1997
Reg. č.9105
Body70
222

Hegedüš Michal

ŠK ISTER BRATISLAVA
Rok. nar1983
Reg. č.5214
Body70
222

Jaššo Miroslav

ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
Rok. nar1992
Reg. č.7027
Body70
222

Brychta Eduard

ŠKST ČSAD HODONÍN
Rok. nar1992
Reg. č.2097
Body70

Zahraničný

9

Muskó Péter

SK VYDRANY
Rok. nar1979
Reg. č.11330
Body198
55

Hlošek Petr

HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE
Rok. nar1973
Reg. č.3847
Body136.29
174

Hanicz Sándor

ŠKST GABČÍKOVO
Rok. nar1964
Reg. č.10679
Body84.12
188

Vilímovský Jiří

ŠK VATEK BERNOLÁKOVO
Rok. nar1981
Reg. č.4942
Body78.89